Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyúrás tényleg sok önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyúrás tényleg sok önbizalmat ad az embernek? Ha pl valaki nagyon visszahúzódó változtathat rajta ha elkezd edzeni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 14:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát én 190 magas és 69 kiló vagyok xD ezt rakd össze :)
2013. márc. 7. 14:33
 12/19 anonim ***** válasza:

Az jó kevés:D

A nők számára taszító mennyiségű izmot,meg elég sok év munkája elérni.

2013. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ha nagyon vékony vagy, akkor nem ajánlom a súlyokat! Előbb erősödj meg saját testsúlyos gyakorlatokkal, ez a az ízületeidet is felkészíti későbbre... aztán ha megy rendesen a fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolás, ... akkor már készen állsz a súlyokra, gyúrásra is... bár kérdéses, hogy ezután még mindig vékonynak éreznéd-e magadat... :/


amúgy sportolj valamit mindenképp, nem muszáj gyúrni, meg erősíteni... bár kétségtelenül jó étrend mellett ezekkel nő legjobban az izomtömeg :) viszont ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben, és legyen egy kis önbizalmad bőven elég valami sport is, amit szeretsz csinálni! Tényleg bármi lehet! ;)

2013. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Itthon szoktam edzeni fekvő,felülés,tolodzkodás meg ilyenek remélem idővel látszani fog :) ja és köszönöm a válaszokat :d
2013. márc. 7. 14:51
 15/19 anonim ***** válasza:

#13!

A saját testsúlyos edzés nehezebb is mint a súlyzós,hiszen akkor mozgatni kell a 69 kilóját,míg kondiban ennek felével sem dolgozik. Én se tudtam húzódzkodni amikor elkezdtem,egy évvel később már ment 10.Nyugodtan kondizz:)

2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ép testben ép lélek. Ha edzel rendesen akkor a táplálkozásod is változik meg az életritmusod is. A konditerem is egy megoldás de annyi mást is sportolhatsz.

A végeredmény: Ha valóban rendesen csinálod helyre fog rakni fejben is kicsit.

Ha végletesen csinálod ugyanúgy unalmas leszel. Keress valami sportot amit élvezel. Rendberak aztán meglátod hozzád fog csapódni hamarosan egy társ akinek bejön...

2013. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Járjál el rendes sportra, olyanra mi férfinak való! Gyúrni a bájgúnárok gyúrnak, vagy az olyan eltévelyedettek akik a tv mágikus hatása alatt élnek.

Thai Box, Box, Sanda Ezek közül tanulj valamit, legyél a közösség tagja és magabiztos férfivá leszel!

2013. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es, butaságokat írsz.
2013. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

embertársam, csak és kizárólag saját tapasztalatból adtam tanácsot!

Magam is 65kg és 186 cm voltam, és igen jártam konditerbe évekig.

miután elkeveredtem egy thay box edzésre, már az első edzésen rájöttem, hogy ez nagyon más dolog. Ez nem gyúrás! Itt nem azt látod, hogy egymást próbálják legyűrni a dominanciájukkal a veled együtt edzők. Mindenki kiegyensúlyozott és a saját fejlődése mellett a másik embertársára koncentrál. Senki nem kérkedik az erejével ,tudásával.

Sem a testbeszédben sem kimondott szóban, sem cselekedetben.

Aki egy olyan közösség tagja, ahol azt látja, hogy az erőt és tudást "jóra" használjuk és ezzel azonosul, garantált az egészséges jellem kialakulása!

Egy gyúróteremben sajnos az erősebb kutya eszik légkör a jellemző és ezzel azonosulni egyenlő avval, hogy beálsz a sorba és mepróbálsz hasonlítani a többiekre. ez csak dióhéjban. Lehetne még mesélni, hogy rávilágítsak a külömbségekre. Nem azt mondom, hogy nem szabad gyúrni, mer kopasz kigyúrt bunkó leszel, csak azt mondom, hogy igazán férfias akkor vagy ha a tested ura vagy és nem a csodálója!


béke

2013. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!