Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti csak a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak a helyes fiúkat nézitek meg vagy az átlagosakat is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jövök haza az egyetemről, vagy épp utazom a buszon és amikor elmegyek egy jő csaj mellett, akkor sok esetben azt veszem észre, hogy mélyen a szemembe néz, vagy nem is tudom, lehet az arcomat nézi, mindenesetre én a szemükbe szoktam nézni, amikor észreveszem ( a csunya lányoknak nem nézek a szemébe, őket nem nézem meg).

Szerintetek ez mitől lehet? Lehet, hogy valamilyen szinten bejövök nekik? Vagy azt is megnézitek, aki furcsa?

(Legutóbb például a cfsaj a buszon teljesen végigpásztázott, fentről le, lentről fel és nem tudom mire vélni, pedig jó cuccokban járok (szerintem)



2013. márc. 7. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Biztos a szép lelked miatt. Vagy mert te vagy a kiválasztott.
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
2013. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Légyszíves lehetne kicsit konkréntabban? :S

Ha valaki lenne, aki értelmes, összefüggő maondatot(mondatokat) írna, mondjuk kettőt, annak is örülnék :S

Szóval akkor lehet, hogy bejövök azoknak, akik néznek?

Mert pl. én csúnya lányokat nem nézek meg, jókat igen, nem tudom, hogy ez fordítva is így működik-e.

Légyszíves segítsetek

(Pl. egyik haverom mondta, hogy van, amikor ő azért néz meg valakit, mert azt mondja " hogy az a**ádba nézel ki?" persze magában.

2013. márc. 7. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:

" [link]

Az üzenet témája: kérdés

Az üzenet szövege: Helló. Neharagudj. Mitjelent az, amit írtál a kérdésemre?


[link]

2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van mivel kompenzálnod azt, ami hiányzik.
2013. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Ment a plusz, szerintem hasznosabb volt, mint az előbbiek.

Lehet hülye vagyok, vagy csak nem akarom elhinni az igazat.

2013. márc. 7. 19:29
 9/15 anonim ***** válasza:

A lenti szövegre kb. 5 millió válasz lehetséges. Lehet bejössz neki, lehet nem. Az emberek, amikor mennek az utcán vagy ülnek a buszon, általában nézelődni szoktak. Az, hogy valaki rád néz, nem biztos, hogy bejössz neki. A csúnya lányokat nem nézed meg? ha rájuk se nézel, akkor mi alapján döntöd el, hogy csúnya vagy szép?:) Egyszer mindenkire ránézel.

A kérdésedre válaszolva, én mindenkit megnézek, ha meg rossz kedvemben vagyok, akkor senkit XD

2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az rossz :D

Szerintem a ránézés és a megnézés nem ugyan az. Ránézek, látom, hogy csúnya, akkor oda se nézek többet, főleg, ha látom, hogy néz, akkor még a kedvem is rosz lesz.

2013. márc. 7. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!