Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne azt a kisebbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne azt a kisebbségi komplexust legyőzni, hogy nem vagyok elég helyes és megfelelő külső adottságokkal megáldott fiú a vonzó, szép lányokhoz képest?

Figyelt kérdés

Valahogy nem megy ez nekem, még sokszor a csúnya lányokhoz sem merek odamenni, de ott legalább megnyugtat a tudat, hogy az én szintemen van, ahogy mostanság sokan mondanák, de émg őket is többre tartom magamnál, én valahogy annyira le lettem cseszve külsőre, hogy hiába mindne, hiába van az, hogy néha kezdeményeznek is nálam lányo, igaz csak neten, hogy bejövök nekik, valahgoy ennek ellenére is egy rakás senkinek érzem magam, egy értéktelen csúfságnak, akinek nincs joga vonzó barátnőhöz, aki örülhzet, ha valaha is kelleni fog egy csúnya lánynak is.

Valahogy randikon is megfigyeltem, hogy a nekem nem tetsző, nem vonzó lányokkal simán tudok férfias meg menő lenni és simán le is kapom őket, de a nekem tetsző, vonzó lányokkal szemben már nem merek lépni sem és egy baráti beszélgetésen kívül sosem történ még semmi sem a nekem tetsző lányokkal, még szerencse, hogy beszélni azt merek és nem dadogok, de igaából úgy érzemfolyton, hogy ők jobb pasit érdemelnének külsőre meg azt is érzem, hogy tuti nem jövök be nekik, ha úgyis kaphatnak tőlem ezerszebb jobbat és szerintem ebben van is logika, talán igazuk van, hogy jobb lesz, ha megelégszem számomra nem vonzó lányokkal, mert ez a természet rendje.

Ha magas és testes jóképű gyerek lennék, akkor megérdemelném, hogy vonzó barátnőm legyen, de így örülhetek, ha van lány, akinek kellek. Folyton ezt érzem magamban és valahgoy elmegy az életkedvem is,ha ez eszembe jut. Olyan lehangoló, hogy a külsőm miatt egy senkinek érzem magam és alig merek lányoknál kezdeményezni is, mintha egyre erősebben terjedne szét bennem ez az érzés, hogy én ronda kis senki vagyok. Egy-két éve még azért pozitívabban álltam a dolgokhoz, peidg akkor is tudtam, hogy ronda kis senki vagyok. Ha meglátok egy szép lányt alig merek ránézni ideges leszek és azt sem tudom hová nézzek kínomban meg úgy érzem, hogy biztos nagyon szarul nézek ki és tuti nem tetszem neki és olyan szégyenérzeme lesz, meg úgy érzem egy kis senki vagyok.


2013. márc. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Már megint...?
2013. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindig?

22/F Debrecen!

2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van itt egy normális "Férfi" ?

vagy már elpusztultak mint a dinószőrúszók!?

2013. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel! Én pl. Vadászkürtön játszom, és ez boldoggá tesz, így jobb a kisugárzásom is! Ha jó kedvem van, és boldog vagyok, inkább felkeltem a lányok érdeklődését, többen bamulnak meg buszon, osztályban, stb. Ha mindig rossz kedved van, az csak a rosszat vonzza, így nem veszed észre az ilyen "jeleket". Egyébként én is hasonlóan vagyok néha. Van amikor magam alatt vagyok, és olyankor mindig egyedül maradok, ha viszont jobb kedvem van, mindig megtalál valaki egy kis beszélgetésre. Fel a fejjel! Nem szabad feladni! Mindig van út felfelé! Pl. Én mostanában járok sportolni, hogy jó kondiban legyek, mivel tavaly nyár óta fogytam 16 kilót, ami annak következménye, hogy megtaláltak nálam egy betegséget, ami abból áll, h bizonyos dolgokat rosszul emesztek. Ha nem tartom be a szigorú étrendet, cukorbeteg is lehetek, rosszabb esetben még 30 éves korom előtt meghalok. Pedig még csak 15 vagyok, és szeretnék sokáig élni. Szóval, visszatérve a kérdésedre, legyél tökös, és ne félj, ne ocsarold magad! Valaki egyszer biztos viszonozni fogja, amit erzel. Másik lehetőség: a hülyének is lehet szerencséje :)
2013. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!