Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha nincs rajtam...

Szerintetek, ha nincs rajtam sok felesleg, viszont mégis "hájas" a lábam, akkor hogy kéne hozzákezdeni a változtatásnak?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 58 kg, szóval így adatok alapján lehetnék ideális testalkatú, de mégse vagyok az, mivel úgy érzem, hogy a lábam aránytalanul vastag. (Ezt sajnos örököltem, hogy a plusz kilók ott látszódnak meg, igazából mindenhol máshol vékony vagyok)

Milyen típusú étkezés lenne célszerű és emellé melyik mozgás forma az ajánlott? Futni mindenképp elkezdek és tornázni is, de nem tudom, hogy mi lenne még célravezető. Ha van bármi ötletetek, nagyon hálás lennék!!

Persze nem várok el most komplett étrendet és edzés tervet, csak valami kiindulási pont sokat segítene úgy érzem, magamtól olyan tanácstalan vagyok.


2012. aug. 17. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy 21 éves lány vagyok
2012. aug. 17. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz futással, de ha egyszer ezt örökölted, el kell fogadni. Szép tud lenni szerintem a vastagabb comb, de ha ez nem segít, szerintem többre mész néhány hasznos öltözködési tanáccsal.
2012. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is fussál, a lépcsőzés is sokat segít formálni a lábakat vagy járj zumbaórára vagy a youtubon találsz fitnesses videókat azokat is csinálhatod.:)
2012. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fogyás alapja, 70% étkezés 30% mozgás. ezen kell változtatni és akár! mozgás nélkül is lehet fogyni persze mozgással könyebb. arra viszont figyelj, hogy ha elkezdesz lábazni úgymond akkor az izmok erősödnek és még nagyobb lesz. persze fog fogyni is de a mozgás miatt. nekem most pl már szinte teljesen szálkás a karom de a lábamon még mindig sok van. amúgy a futás/kocogás jó lehet, tudok tippet is adni ha akarod, hogy érdemes nekikezdeni, keress meg privátban
2012. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!