Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki magyarázza már el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el, hogy miért teszik a lányok automatikusan a nem vonzó, a ronda kategóriába az alacsony és főleg vékony fiúkat? Csak én gondolom úgy, hogy ettől még vonzódniuk kéne a lányoknak az ilye fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a kövér emberek taszítóak, mert én is egyedül az erősen túlsúlyos lányokhoz nem tudok csak vonzódni testileg, de ezt leszámítva nálam mindenféle lánynak van esélye, de fordítva ez másképp van olyan minth a lányok undorodnának az alacsony, sovány fiúktól, tényleg nem tudnak vonzódni vagy csak ez valami kifogás?
2013. márc. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg csak egy újabb itteni agylövés, hogy mindig midnenki mindenkit már mániákusan és durván általánosítva kategorizálni akar.
2013. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fospuska ***** válasza:
egy 150 centis, vézna palitól inkább az anyai ösztöneik jönnek elő,minthogy párkapcsolat villanna be vele kapcsolatban.
2013. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A város utcái érdekes módon mégis tele vannak ilyen nádszálvékony srácokkal akiknek szép barátnőjük van
2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon romantikusan mutat egy 165 centis srác egy 175- 180 centis lány mellett... Sajnos a testmagasság az nagyon fontos tényező, de oda-vissza igaz. Egy alacsony lány sem mindig akar maga mellé egy 188-200 centis gyereket. A saját "ligádban" kell keresgélni.


Attól, hogy valaki vékony, lehet jó válla, segge, tartása... persze vannak olyanok akiknek se válla, se tartása, se segge és még hozzá alacsony is. Fiatal korban meg valljuk be, nem CSAK az számít, hogy mennyire művelt, intellektuális valaki.

2013. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kövér emberek miért taszítóak? Valaki magyarázza már el :D


Nem kell általánosítani. Valakinek a kövérek nem jönnek be, valakinek az alacsonyak. Másnak meg igen. Ez van. Keress olyan lányt, akinek bejössz.

2013. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%

A kövér emberek nem jönnek be senkinek.

Az hogy neked valaki bejön, vagy hogy ráfanyalodtál, az nem ugyanaz.

Szerinted a kövér párok hogy "találtak egymásra" ?

Úgy, hogy nem jutott jobb.

A "ha nincs ló, jó a szamár is" és a "jobb mint kiverni" elv érvényesült, de attól ők még nem boldogok...

2013. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!