Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a külsőm, alkatom miatt kialakult gátlásaimat, félelmeimet a csajozásban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem túlságosan csúnya arcom van és a vékony kisfiús testem miatt is esélytelennek érzem magam a lányoknál, nem is merek próbálkozni meg úgy érzem úgyis esélytelen vagyok, mindenkinek jó pasit akar nem egy aranyos kisfiút barátjának.

2013. márc. 8. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg elhiszed, hogy a külsőd akadály, vagy nem?
2013. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, írj... :) Beszélgessünk... :PP
2013. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a kisfiús test? Ez megint valami baromság? Hány éves vagy?
2013. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ma olyan mellé tudtam leülni a buszon aki külsőre taszított, ha társkeresőn látom tuti, hogy esélyt sem adok neki, viszont élőben teljesen más. Tekintetében mégis volt valami hihetetlenül vonzó és arra gondoltam, hogy egek, mi a fene van velem...

Nem a külsőn múlik!

2013. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

He nem vagy pénzes vagy nem tartod el a lányt akkor csak ronda csajok közül válogathatsz


TÉNY

2013. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Költözz el Debrecenből.
2013. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Captain Obvious ***** válasza:

Az, hogy hogy nézel ki, genetika kérdése. Vékony vagy, kisfiús, és csúnya. Ez jelen esetben azt jelenti, hogy a legtöbb felmenőd, mind férfi, mind női ágon, tucatnyi generációra visszavezetve, mind vékony volt, csúnya, és kisfiús/kislányos. Ennek ellenére mind egy szálig képesek voltak valahogy párt találni, és szaporodni, mert te létezel. Úgyhogy vinnyogás helyett gondold ezt át, aztán menjél szépen játszani.


Ölel:

Captain Obvious

2013. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is vékony, szálkás teste van, bár pár centivel magasabb nálam, kilóban kb ugyanannyik vagyunk, ő alkatilag ilyen vékony, én mégis imádom, és nem ennek ellenére, hogy ilyen, hanem épp EZÉRT is. És állítólag nem vagyok ronda egy kicsit sem. Nem is akarnám, hogy hatalmas izmokat növesszen, vagy akármi, nekem így jó és tökéletes, ahogy van. Szóval ez ne hátráltasson, bőven van, akinek ez tetszik. Az arcod meg relatív dolog, hogy "szép"-e vagy csúnya, vagy átlagos, nincs is vele gond.
2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!