Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti beszélgetnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélgetnétek valakivel napi 10 (! ) órákat, ha nem akarnátok semmit az illetőtöl?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 00:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

De hol beszéltek, neten?

Ez baromság! 10 órát én senkivel nem akarnék beszélgetni.

2013. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

hat a lakotarsammal sztem megvan a napi tiz ora, de mivel mindketten heteroszexualisak vagyunk, igy nem akarunk egymastol semmit


remelem

2013. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A "többieknek ismerős" hogy emberek 10 -12 órákat beszélnek?


Jézusom... dehogy ismerős...

Én 12 órát dolgozni szoktam, majd sportolni, ezt-azt, este kicsit netezni, madj aludni....

Mégis MIKOR beszélnél 10 órát valakivel????????

2013. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Képzeld utolsó én is dolgozom, plusz heti négyszer járok teremben, de itt nem arról van szó, hogy leültem anno a gép elé és reggel 8-18 ig ott ültem és folyamatosan beszéltünk, hanem olyan a munkám, hogy tudtam írni választ az emailjeire munka közben és ő is , aztán ha haza mentem főzés, mosás, készülődés közben is , meglepő, mi ?

Ettől még egy embernek van normális élete!

2013. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, nekem meglepő, mivel mi az ügyvédi irodában munkaidőben szerződést írunk... Nehéz lenne az angol nyelvű szerződésírással párhuzamosan chatelni valakivel....
2013. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolsó én is hasonló területen dolgozom, mégis a emailjem megnézem minden nap és válaszolok is rá, csetelni meló helyen én sem szoktam és nem is tudnék .

De nem is a munkahelyi csetelésről szól a kérdés !:)

2013. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!