Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Szeretnék öszejönni vele. Adnátok tanácsot? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Hétvégenként le szoktam járni egy baráti társasággal. Van köztük egy fiú, akivel nagyon jóban is vagyok, meg tetszik is. Ő 2 héttel ezelőtt meg akart csókolni, de mivel én még sosem csókolóztam, ezért nem engedtem neki. Mikor hazakísért a ház előtt mondta, hogy csókojam meg, én erre megöleltem. Azóta nem próbálkozott, mert azt hiszi, hogy nem tetszik nekem. Szerintetek mit tehetnék, hogy járjon velem? Nekem az az ötletem van, hogy jövőhéten megkérem, hogy kísérjen haza, és beszélek vele, hogy tetszik nekem, stb. Szerintetek? Ez jó? Vagy ti mit ajánlotok? (13/L)

2013. márc. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindent el kell kezdeni, ezért volt hiba hogy nem engedted hogy megcsókoljon. Hidd el, ha szereted és úgy érzed, hogy többet akarsz mint barátság, fantasztikus lesz az első csók és hercegnőnek fogod érezni magad utána-mint ahogy én is az elsőnél. Ha legközelebb hétvégén ő is ott lesz hívd el beszélgetni. Nem fog ellenkezni, mivel te sem vagy neki közömbös, mert már egyszer meg akart csókolni. Mondd el, hogy kicsit bizonytalan voltál, mivel ő az első akivel igazán együtt lennél. El fog olvadni. És ne félj a csóktól!;)
2013. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem lévohoz :) én is 13/lány vagyok, és tényleg ne félj a csóktól.. Hívd félre, és hagyd hogy megcsókoljon :D és a gyerek garantáltan el lesz ájulva Toled! :D Sok sikert, szivi! :D
2013. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ahogy mondják.;)
2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%
13 évesen könyörgöm.........mit szeretnél tőle?!?!?!?!?
2013. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
utolsó...mégis akkor mikor kezdje?? 18 évesen? 20?
2013. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
27%
Pl egy 13 évesnek mit jelent a járás??!!!???!! Elmennek fagyizni és házit csinálnak v mi????:):)
2013. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha azt hiszed, hogy ez msot vicces volt, akkor nagyon tévedsz.. és ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor ne is válaszolj!!
2013. ápr. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!