Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondod h miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondod h miért nem tetszik, erre megváltozik azután miért másokra nyomul?

Figyelt kérdés

szóval volt egy srác aki nem igen sikeres a csajozás terén. nálam is próbálkozott, adtam neki esélyt, csak elmondtam h ebben-abban nem tetszik. erre mindent beleadva, h nekem megfeleljen, megváltozott, de így meg ugye több csajnak bejön és jé már nem is vagyok képben nála...


hát rosszul esett, h egyedül én láttam benne rációt, szinte mindenki elutasította, erre meg nem is akar már engem.


2013. márc. 8. 13:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
szóval ha értem változott meg, akkor már meg miért más kell neki?
2013. márc. 8. 13:04
 2/29 anonim ***** válasza:

neki is rosszul esett az elutasítás... de megmondtad, hogy mi nem jó benne, azt eltüntette, így nem akadt el nálad, hanem ütőképesen másnál is próbálkozik...


van esze a srácnak... ha valaki azért nem tetszik ami, de máshogy már tetszene, akkor igazából az adott egyén sosem tetszett neked, és sosem fog..

2013. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nem érted változott meg, csak a Te kritikád alapján magának változott! nem mindegy;)
2013. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

na vajon miért? kicsit nézz magadba :D


amúgy meg mások miatt változunk. max máshogy viselkedünk, de ugyanolyan emberek maradunk mint amilyenek vagyunk.

2013. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tanulsag: akkor kell osszejonni vele, mikor latod hogy teper azert, hogy megvaltozzon a kedvedert.
2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

mindig is éreztettem vele, hogy nyitott vagyok felé


a 3-as válaszolóban nem vagyok biztos, gondolkodom rajta


és érdekes az nem érdekli, h másnál/senkinél eddig nem jött be? tehát megváltozva lett sikeres? szóval nem ez lehet az ok, amiért "dobott" hogy mert így nem kellett, csak úgy. mert minden nő szemében ez van vele.

2013. márc. 8. 13:16
 7/29 A kérdező kommentje:

nekem ez nagyon inkorrektnek tűnik most

és pláne, hogy nem egyszer van ez velem, hogy sikerre viszek valakit, utána dobnak, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga!

mi vagyok én egy pszichológus???megjavul és elfelejt mindenki

2013. márc. 8. 13:18
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor most kiélvezi, hogy mindenfele kacsintgathat. Főleg, ha eddig nem is volt kapcsolata. Ha érdekel téged, beszélj vele.
2013. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem neked ez a hobbid!

Pasikat treningezel. Lehetnel szemelyi edzo is.

Atlag Pistibol kifaragod Istvant, a nok balvanyat.


Gondolkozz el, ha nem eloszor fordul ez elo, akkor nem lehet veletlen.

2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem tudok beszélni vele, mert most közölte, h van egy csaja, akivel "ismerkedik" és ezt Velem közölte, miután lehúzott még pár infóval a maga érdekében..segítségkérés címen
2013. márc. 8. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!