Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vágyik minden csaj vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik minden csaj vén emberre, miért nem kell senkinek sem kisfiús fiú?

Figyelt kérdés

Sajnos felnőtt huszonéves srácként csak pár tini kislánynak jöttem be, de ugya, ha kislányokkal kaverok, akkor én vagyok a gonosz pedomaci, így inkább kerülöm a fiatal lányokat is, pedig tudom, hogy csak nekik jöttem be eddig és a korombeli de már sokszor az éretttebb testű 16 év körüli lányok is lenyomiznak, lekisfiúznak, pedig én vagyok a felnőtt elvileg, de nem tisztelnek és visszautasítanak a lányok 16-22-ig mindegyik, csak pár 13-15 év körüli kislány tartott eddig helyesnek és akart velem járni, de én meg a korkülönbség és a pedofil támadók miatt hanyagoltam őket. Nos, emiatt az átkozott gyerektestben ragadás miatt sosem lehetek boldog, sosem leht barátnőm, mindieg meg leszek bélyegezve, mint gonosz pedofil vén ember, amiért kislányokon kívül a kutyának sem kellek?

Elegem van, hogy mindneki férfias, vén emberekre bukik. Ha egy fiú 15 évesen kinéz 20-nbak,a kkor tapadnak rá a korombeli 20-22 éves lányok is, engem meg le kisfiúznak sokszor a 18 éves csajok is. Hol itt az igazság, elegem van, hogy a rohadt külsőm miatt csak szívok az életben!!!

Élné át más is ezt és akkor nem osztaná itt az észt végre!!


2013. márc. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
gyúrjál, és növessz szakállat
2013. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Francnak sem kell vén ember!
2013. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj felnőttként.
2013. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:

Ez szomorú tény. De tudod ugyanakkor nézd a másik oldalát , egy nő férfit akar, aki mellett nőnek érezheti magát.

Neked milyen nő kéne?

egy olyan aki csak az űrben érezné jól magát a súlya miatt mert ott súlytalanság van, vagy olyan aki a földön is szívesen járkál?

2013. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fospuska ***** válasza:

ne ríjjá' má'...! változtass a kisfiús külsődön b@szd meg, ne megértésért pityizzél. ha úgy viselkedsz,mint egy kis p.cs,úgy is fognak kezelni. mit gondolsz, ki a bánatnak kell egy örökké rídogáló nyomoronc? a csajoknak mit mondasz,hogy "járjál már velem,lécci-lécciiii,olyan szerencsétlen vagyok...!" ?

szedd össze magad,mert ha nem teszed,senki nem fog magával cipelni. na mondjuk annyi sanszod lehet, hogy esetleg majd megsajnál valami tyúkanyó beállítottságú nő. ha nem erre vágsz, tegyél érte. vagy kitől várod a megoldást...?

2013. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rododendron ***** válasza:
A panaszkodás tényleg nem segít. Szerintem vagy nem találkozol elég lánnyal, vagy mindig a rosszaknál próbálkozol, mert igenis van akinek a kisfiús tetszik.
2013. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a kisfiús srácok:)
2013. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Unom már, hogy mindneki azzal jön, hogy később már milyen jó lesz ez nekem, most meg nem kellek a lányoknak, elutasítanak folyton csak, nekik csak egy kisfiú vagyok, csak olyan fiatal lányoknál lehetne esélyem, akikkel meg azért nem járnék mert éretlenek és buták, meg mindenki lepedofilozna.
2013. márc. 7. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha, szóval mert te kisfiúsan nézel ki egy másik pasi meg korának megfelelően akkor ő vén? Legalábbis a kiírt szövegedből ezt olvastam ki. Az meg hogy már eleve észtosztókról beszélsz a kérdés kiírásakor amikor még nem is lehet válasz rá, mutatja hogy mire számítasz, megjegyzem nem ok nélkül. Mindenkinek megvan a saját gondja. amúgy is elég gyerekes dolog igazságét siránkozni az élettől. Én jelenleg örülnék ha a külsőm lenne a legnagyobb gondom...
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!