Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem de a legjobb barátja szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nagyon belé szerettem ebbe a fiúba csak az az egy bökkenő hogy a legjobb barátja szerelmes belém. Nem tudom hogy van e értelme elmondani neki és ezzel talán véget vetni a barátságunknak vele is és a legjobb barátjával is. Szerintetek megérné elmondani neki hogy mit érzek?

2013. márc. 9. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg, igazán jó barátság ilyen miatt nem romlik meg
2013. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a legjobb barátjával biztos.. :/
2013. márc. 10. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyék, legfeljebb rólad mondanak le, de akkor nem is kár egyikükért sem.
2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 10. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Jaaajj de egy bizonytalan kis szűk pinájú tini vagy még ez már egy nagy hülyeség.. 1 figyelj és koncentrálj a válaszra ha szerelmes vagy valakibe ami majd elmulik és jön a következő de most ez mindegy .. ha szerelmes vagy akkor mit foglakozol azzal hogy egy másik fiú szerelmes beléd valószinűleg dögös kis csaj lehetsz formás seggel és minden férfi fel le ki be oda vissza mint a lopott biciklit bróbálgatna téged.. de te mit foglakozol ezzel? Mássz fel egy létrára és szard le az aki szerelmes beléd sok ilyen lesz még mire a csecsed a púpodig fog érni ami kb 8O évesen lesz igy van ezzel minden nő ..:) én megmondanám a kedvesemnek és üzenje meg neki állítsa le magát keressen mást ne utánam vágyakozzon. legyél határozott és ne gyerekeskedj! És ha szakitanai a barátságukkal ? Kit érdekel téged mit érdekel ? Annál többet lesz veled a párod mert az az idétlen barátja nem foglajja már le. egy barátság nagyon ritkán életre szóló .. ők csak haverok és egy suliba nyomulnak.. teljes mértékben ne foglakoz a barátod vagy jövendőbeli dugattyúd barátjával javaslom nekifútásból rúgd sípcsonton és zavard el mint a legyet vagy a kedvesed zavarja el . Barátság ezzel a hülyeséggel foglalkozol..:) Legyél kicsit talpraesetteb!!! ;)
2013. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!