Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit figyeltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit figyeltek a fiúkban?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt a kérdést ha pl: megláttok egy fiút az utcán mi az a sorrend ami alapján beosztályozzátok hogy hogy néz ki? Mi az amit szerettek egy fiúban és mi az amit nem?
2013. márc. 10. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás!
2013. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arcát (szemét), személyiségét (már amennyire ezt az utcán meg lehet ítélni...). Én semmi mást (mondjuk ha olvas az +++++ pont :D )

18L

2013. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az arcát elsősorban. Aztán a haját. Utána jön az egész összkép,amiből le lehet szűrni,mennyire ad magára,meg milyen a stílusa,hasonlók. Aztán ha szóba is áll velem,akkor ezt az egészet berakom második helyre,és az alapján ítélek,ahogy és amit mond/tesz. Az fontosabb. Csak általában a külsőt látjuk először.:D
2013. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arc, magasság, ruha, alkat. Kb. ilyen sorrendben. De ez csak nézés, a párkapcsolataim és randijaim sose olyanokkal alakultak, akik külsőre az "eseteim".

Ez ugyanolyan, mint amikor a márkás kirakatokban megnézek egy 60. ezer Ft-os ruhát és tudom, hogy úgy se vehetem meg. Azért megnézem, mert tetszik.


Na ugyanez van a pasikkal is.


22l

2013. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
arcát
2013. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szem (kék !!!)

Haj (szőke / világosbarna )

magasság (magasabb mint én )

:)

2013. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A stílus, az nagyon fontos, és ebbe már a frizura, az öltözködés és a viselkedés is beleszámít. Az pedig, hogy a szőke, vagy a barna, kék szemű vagy zöld, alacsony vs. magas jön-e be, megint csak nem lehet így megmondani. Ennek az egésznek összhangban kell lennie a személyiségével, ami vagy bejön, vagy nem. Szóval tudod, sokszor nem a külső teszi az embert, de sokszor bizony csakis a külső miatt kezd el valaki bejönni :)

Röviden válaszolva mindenkinek más és más erre a válasza, mivel más az ízlésünk :)

2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Részemről is a stílus a legfontosabb egy fiúban, hogy legyen egyénisége. És innentől kezdve már mindegy hogy hosszú vagy rövid hajú. Speciel pont tegnap estem ebbe a szituációba, hogy nagyon megtetszett srác, mert olyan stílusa van, amit nagyon szeretek :) Pedig ha csak önmagában az arcát nézem, nem nagy szám, de együttesen :))
2013. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!