Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene van ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van ilyenkor a lányokkal?

Figyelt kérdés

Megtetszett, nagyon siettem, de odamentem a lányhoz a kirakat előtt az bevásárlóutcán. Elárulta a nevét, facebookon visszaigazolt. Írtam neki, hogy mégis miféle, kiféle, mit csinál: pár sort kezdetnek a telefonszámcsere előtt. Ez volt tegnap, azóta olvasta a levelem, de nem válaszolt, viszont az ismerősei közül sem törölt... Lehet azt mondani, hogy csak gyorsan, pl. vonatra várva olvasta az üzenetem, viszont azóta már posztolt valamit, tehát tudott volna válaszolni ha akar.


Ilyenkor mit csináljak? Írjak rá megint?


2013. márc. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd egy picit had kapjon lebegőt
2013. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, ne éreztesd vele, hogy "minden áron" kell neked. Ha ezt érzi és tudja akkor úgy kitud használni mint a sz@rt.
2013. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát... jó, akkor várok. De mégis, meddig? :) 1 hetet?
2013. márc. 10. 16:25
 4/6 anonim válasza:
én is ezt csináltam volna amit ő... még ha tetszenél is, annyi őrült járkál a utcán. lehet, hogy bizalmatlan vagyok, de a mai világban vigyázni kell az ismeretlenekkel. talán írj neki 1-2 nap múlva még egyszer. 18l
2013. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:04


és mégis mi rosszat tehet net mögül? megmond anyucinak??


"annyi örült járkál?"


általánosítás!

2013. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4es vagyok. az őrültet tapasztalatból, sőt! tapasztalatokból mondtam. nem mindenki az nyilván.

netes zaklatás is létezik...(kérdezd az amerikai tiniket) persze a kérdezőre ez nem vonatkozik, de a csajszi honnan tudhatná ezt?

szóval csak próbáltam magyarázatot keresni arra, hogy vajon miért nem válaszolt a lány. mindez csak feltevés, lehet, hogy egyszerűen elfelejtett.

2013. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!