Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy működik az az összejövős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik az az összejövős dolog? Hogy alakul ki az ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Ha bejöttök egymásnak valakivel, hogyan tudatjátok? Csak úgy, egyszerűen elhivod randira? És mi számit randinak? Vagy ha hétvégén ismered meg, mi az a dolog amitől tudjátok, hogy bejöttök egymásnak és mostmár jöhet az első csók?
2013. márc. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit leírsz az kb. az a direkt módja az ismerkedésnek, ami a netes randevúzgatásokból alakul. Na az kb. így néz ki, amit leírsz.

A természetes helyzetek teljesen másképp alakulnak. Baráti kör, munkahely, váratlan események, véletlen találkozások.

Ott nagyobb a fokozatosság, van idő felfigyelni egymásra, apró darabokból felépíteni valamit, nem csak puff neki.

2013. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fuh haver. Speciel ha nagyon sokat beszelgettek egy ponton mar erezni fogod hogy az mar tobb. Randira akkor hivod ha tetszik. Az szamit randinak amit te annak gondolsz. Pl egy mozi vagy akar egy seta. Az elso csok akkor jon ha mar ugy erzitek hogy amit csinaltok az nem baratsag. Ennyi.
2013. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
100%

Tegnap voltunk 9 hósak. Mi csak találkoztunk egy hétvégi sátorozáson, első éjszaka csak ketten maradtunk fenn, együtt ittunk hajnalig, közben ment a flört ezerrel, egész második nap estig. Két haveri kör volt egyébként, én az egyikből, ő a másikból. Szóval másnap este segíteni kellett kitolni a folyópartról haver Ladáját, éppen odajött hozzám beszélgetni, mikor hívták. Felállt mellőlem, én meg megkérdeztem, hogy csak így itthagy? Na, ekkor csókolt meg :) éjszaka nála voltam a sátorban, kíváncsi voltam, hogy csak a szexre megy, vagy tényleg engem akar. Mikor nyilvánvaló lett, hogy nem akar meghúzni, akkor, életemben először, én kérdeztem meg, hogy járunk-e, és beleegyezett. Kellett még 2-3 hét meg 4-5 találkozás, mire tényleg megszerettük egymást, de azóta is együtt vagyunk :) ami egyébként puszta véletlenek sorozata, kezdve azzal, hogy el sem akart jönni eredetileg a sátorozásra, meg hogy előtte 4 nappal még barátnője volt... :D

23/L

2013. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!