Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a se veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a se veled nélküled helyzet kialakulása ellen? Vagy mit jelent ez egyáltalán és miért alakul ki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenni nem tudom mit lehet ellene, de volna egy tippem arra, hogy miért alakul ki. Ha az ember nem a másik valódi énjébe szeret, hanem idealizálja azt, és egy nem létező ideába, egy valótlan képbe szeret bele. Aztán ráébred a rideg valóságra, de akkor már mindegy...beleszerettél, és nem érzed a különbséget az általad látott és a valódi kép között. Érdekes szituáció. Minden esetre az ilyen kapcsolatokból jobb kiszállni mint benne maradni,
2008. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "se veled se nélküled" nálam akkor alakult ki amikor:

volt egy barátom, szakítottunk, összejöttünk, szakítottunk, ezután többször járás szinten nem jöttünk össze, VISZONT én szerettem őt, elvileg ő is engem, de nem tudott bennem bízni mert kétszer szakítottam vele, (azt már senki ne kérdezze h miért...) és neki lett egy új barátnője, és mi mindennap órákat beszéltünk telefonon, msnen, és folyamatosan nosztalgiáztunk, mondanom sem kell nem egyszer csalta a barátnőit velem, ez volt majdnem 4 évvel ezelőtt és még a mai napig előfordul, hogy ha kicsit iszunk, kettesben maradunk valahol, akkor olyat csinálunk amit nem biztos, h kellene, csak mostmár nincsenek olyan érzelmek mint 2-3-4 évvel ezelőtt. Bár a magam részéről még ezt sem merem biztosan kijelenteni...:( Na látod ez se veled se nélküled:(

És ez csak egy módon küszöbölhető ki, ha szakítás után egy jó időre beszüntetitek a találkozást, beszélgetést vagy ha beszélgettek is, akkor nem arról h jaj de jó volt amikor a duna parton a holdfényben először megcsókoltál v mittudomén.

Miért alakul ki? Jó kérdés, néha arra gondolok, h talán azért mert az emberek akik ilyen kapcsolatban vannak (seveledsenélküled) egymásnak vannak teremtve attól függetlenül, h nem a megfelelő időpontban találkoztak, pl túl fiatalok voltak v akármi, de ettől függetlenül érzik, h nem tudnak elszakadni egymástól véglegesen.

Na hát remélem tudsz vmi értelmeset leszűrni a kisregényemből:D

2008. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze,köszi!

túl korán találkoztunk,elsők voltunk egymásnak..de neki se velem,se nélkülem nem jó...

2008. dec. 14. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mi azért vagyunk így, mert mindketten elég erős személyiségek vagyunk. Ő is akaratos és önfejű meg én is. Ha együtt vagyunk mindig vitázunk, mert egyikünk sem képes engedni. Gondolhatod, mennyire szeretük hazajárni:-) de vannak jó napjaink is persze. Sokszor szakítottunk a veszekedések miatt. De soha nem bírtuk egymás nélkül pár napnál tovább. Volt olyan, hogy összepakoltam, hogy elköltözöm, már mindenem be volt csomagolva, de mikor léptem volna ki az ajtón visszahúzott és megcsókolt. Imádom és ő is engem! Próbálunk mindketten változni, hogy jobb legyen kettőnknek és valamennyire sikerül is. De ha látjuk, hogy gyülekeznek a felhők már inkább ráhagyjuk a másikra. Egyszerűen már nem állunk le vitatkozni.

Nem mondta,hogy ez pontosan miért alakult ki benne? Szeret egyáltalán még vagy már nem érez semmit? mit mondott?

2008. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom..szakított h szeret,de nem jó se velem,de mikor legutóbb szakítottunk nélkülem szörnyű volt...sok neki a 2év és kicsit uncsi..ennyit mondott...
2008. dec. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!