Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? (bocs, kicsit hosszúra sikerült, de muszáj volt kiöntenem)

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy pasival, leveleztünk kicsit, egész szimpatikusnak tűnt. Felmerült hogy találkozzunk, mert mindketten úgy vagyunk vele, hogy a lényeg élőben derül ki, de semmi konkrétat nem egyeztettünk. Ma délelőtt programom volt, és mikor nemrég megnéztem az e-mail fiókom, láttam, hogy a délelőtt 5 üzenetet küldött, amikben egyrészt megírja, hogy ma délután hol találkozzunk (az időpont persze már elmúlt), továbbá folyamatosan kérdezgeti, hogy mért nem válaszolok, sőt az utolsó üzenetében felveti, hogy biztos át se ment az üzenet, ezért biztonságképpen elküldi még 10x. És tényleg bele is kezdett, amíg a korábbi üzeneteit olvastam, sorra jöttek az újabbak! Gyorsan válaszoltam neki, hogy leállítsam az áradatot, és bizony leírtam azt is, hogy ezt már kicsit ijesztőnek találtam. Erre elnézést kért a drasztikus módszerért, de megint bombázásba kezdett, most épp arról, hogy fél óra múlva, hol találkozzunk. Ki mondta hogy ráérek? Pláne így hogy rögtön ugorjak. Lehet szemét vagyok, de erre az utolsóra már nem voltam képes válaszolni, és totál ki vagyok akadva. Csak nekem hat ez zaklatásnak?

2013. márc. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Picit rémisztő..
2013. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fospuska ***** válasza:
a nagy szellem megfosztotta a józan eszétől.
2013. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan beleélte magát a dolgokba.
2013. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni vele, de így most már nem akarok vele találkozni, tényleg kicsit ijesztő. Egyébként meg nem hitegettem, meg semmi olyat nem írtam, ami miatt indokolt lenne, hogy ennyire bepörgött.
2013. márc. 10. 16:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Azóta még három üzenet. Huh. Kicsit sajnálom is a pasit.
2013. márc. 10. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kicsit, hanem nagyon ijesztő. Teljesen megértelek, hogy ezek után nem akarsz vele találkozni. Én sem találkoznék vele, az tuti. De mivel én olyan vagyok, írnék neki egy utolsó üzenetet, hogy elmondjam, hogy ez a mai már nagyon is ijesztő és nem értem, miért pörgött rá ennyire a dologra és ne haragudjon, de inkább felejtsük el az egészet.
2013. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ezt fogom tenni, csak még várok vele, hogy lehiggadjak, és majd minél tapintatosabban, udvariasabban tudjam megértetni vele a dolgot.

Eddig is idegenkedtem a netes ismerkedéstől, de ezek után végképp elrettentem...

2013. márc. 10. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem kell, hidd el!
2013. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jelen pillanatban nem így érzem... bár élőben is könnyű összeakadni fura fazonokkal az igaz
2013. márc. 10. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Goromba ijeszto es nyomulos. Nem csodalom hogy megijedtel en is megijedtem volna. Hagyjd a fenebe!Azert egy utolso uzi holnap este vagy kedd delelott hogy eloreszaladt es nem igy kebzelted el. Meggondoltad magad es veget szeretnel vetni a levelezesnek. Kitartas! :)
2013. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!