Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha rendes vagyok egy lánnyal, kedves megértő és kicsit érzelmes, akkor nem tudnak vonzódni hozzám, csak lelki szemetesláda leszek, ha érzéketlen és távolsgátartó, akkor meg tapadnak rám maguktól is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez valóban így van de mivel ezt már te is tudod nem kell félned hha egy lányt barátnak akarsz vagy bnőnek mert tudni fogod meik éned add ahoz h megszerezd:D
2013. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mert amikor te rendes megértő meg satöbbi vagy akkor az kivülről ugy néz ki hogy úszol a sok nyáltól...


és egy nőnek az a férfias ha az egyén határozott...

a csitriknek meg az a határozott ha a pasi bunkó... ez van

2013. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez így nem jó... szeretnék szeretni egy lányt nem kutyaként bánni vele állandóan. Szomorú, hogy ennyire mások a lányok igényei, én ölelni, csókolni szeretnék egy lányt és nem bántalmazni szóval vagy kézzel, de ők erre buknak valamiért.
2013. márc. 11. 11:51
 4/16 anonim ***** válasza:

komolyan el tudlak képzelni miközben "csokit majszolsz és betegre zokogod magad" egy romantikus filmen...

csak hogy nagy íróktól idézzek :)

2013. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hány lány esetében volt ez? 1?2? Szerintem a csajok többsége nem ilyen. Legalábbis,én úgy vagyok vele,hogy többet ér a szememben egy olyan fiú,aki ki tudja mutatni a szeretetét,mint az,aki játsza az agyát "ha kellek neki,majd cselekszik ő" felfogással. Amúgy az is lehet,hogy a kihívás miatt tetszik ez nekik. Vagy a másik elmélet,hogy túl szép,hogy igaz legyen alapon vannak. Azok a fiùk alapján,akikkel eddig jártam, tényleg azt mondhatom,hogy amelyik a kapcsolat elején a fiú annyira kedves meg érzelgős volt,az sosem tartott sokáig. 2-3 hét,aztán teljesen megváltozott,vagy "meggondolta magát",és hirtelen "nem is volt szerelmes"... Vagy hasonlók. Nem tudom,miért van ez,de a kezdetben távolságtartóbbak(akármennyire is kedvelem a másik tipust) mindig tartósabb kapcsolatra voltak képesek,pedig nem rajtam múlt. Szóval talán ez lehet a háttérben. Vagy pedig 1-2 eset alapján általánosítasz,és nem is olyan vészes a dolog.:) Egyébként,ha igaz,ha nem,csak emiatt ne változz meg szerintem(mármint hogy" ha ez jobban tetszik nekik,akkor mostantól ilyen leszek" ) Az csak rosszabb.:)

16/L

2013. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ez van, egyszer eljön az idő, mikor fel kell nőnöd. az emberek többsége idióta, főleg a nők, ha aktíven keresel párt, akkor is max 3 évente találsz 1 értelmes nőt aki nem azon a primitív szinten ragadt le, mint amiről beszélsz. és hoyg abból kapcsolat is lesz, arra kicsi az esély.

magyarul vagy szüzen halsz meg, vagy élsz a lehetőséggel és megdugod őket. másra nem jók. talán 1% kivétel van, de azok már többségében nem véletlenül úgyis foglaltak az értelmesebb ÉS jóképű ÉS tehetős pasik által.


shevyre ne hallgass, biztos nő, valójában nincs különbség "nő" meg "csitri" között, a felnőtt nők is ugyanolyan idióták, csak szeretik azt hinni hogy nem. sőt, néha a saját gyerekeik értelmesebbek náluk.

amit ők határozottnak mondanak az valójában a bunkó. majd ha eltelik 2-3 év, akkor rájössz majd arra is, hogy a női virágnyelven elmondott hazugságok valójában mit takarnak.


magyarul a nőkkel való kapcsolatod sosem lehet olyan, mint amilyennek szeretnéd, mert általánosságban az emberek csak azt szeretik amit tisztelnek, azt tisztelik, amitől félnek is, és attól félnek, ami tönkreteszi őket. tanulmányozd kicsit diktátorok karizmáját. ez van, az emberek többsége primitív.

2013. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

16/l szintén baromságot ír, ne hallgass rá. sőt, általában ne hallgass nőkre, főleg ne akkor amikor szerelmi ügyekben okoskodnak. a legtöbb nő igenis így működik. elég ha magad kísérletezel. persze néha jó bedobni 1-2 bókot is ha nagyon összetörnéd, és akkor megint el kezd reménykedni, de alapvetően tönkre kell tenni, hogy nagynak érezzen téged maga mellett.


ha kedves vagy vele, akkor csak a barátnője leszel, aztán meg a gyereke. elkezd hárpiáskodni, követelőzni, nyafogni, stb. lásd emancipáció és modern feminizmus.

2013. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

utolsó, gondolom te nagy szakértő vagy nőügyekben, biztos rengeteg lány rohan utánad és most is komoly párkapcsolatban élsz :D idióta.


kérdező, szerintem itt nem te nézel kiskutyaként a lányokra, hanem fordítva. én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki erre a nyálas érzelgős típusra bukott volna. a lányok se angyalok, többségünk nem is érzelgős, úgyhogy egy ilyen "jófiúval" tényleg nem lehet mit kezdeni, max "barátnő" szintjén kezelni, mert egy kapcsolatban dögunalmas, nem lehet vele "rosszalkodni". engedd el magad egy kicsit, ne akarj folyton "cuki" lenni. (az más kérdés, hogy "határozott" és "bunkó" között bőven van különbség, de ezt az értelmesebbjének talán nem kell magyarázni...) 19L

2013. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"utolsó, gondolom te nagy szakértő vagy nőügyekben, biztos rengeteg lány rohan utánad és most is komoly párkapcsolatban élsz :D idióta. "


a jó öreg személyeskedés érvelés hiányában. te hányszor voltál már srác, aki felszedett lányokat utcáról vagy pubokban? ja egyszer sem? akkor mars vissza a konyhába, pitét sütni.

mellesleg ugyanazt írtad le amit én, csak női nyelven. gratulálok miss logika.

2013. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

(azt írtam volna le, hogy a nők primitívek, megállás nélkül hazudoznak és csak dugni jók? ajjaj. :D

mindegy, sajnállak szegénykém, ha tényleg csak ilyenekkel találkoztál, akkor szörnyű életed lehet. mondjuk lehet, hogy nem mindig csak a válaszodban körülírt nőtípussal kellene ismerkedni, és akkor látnál rendes lányokat is. de persze könnyebb a világot utálni, és a zuhany alatt görnyedve zokogni, mint csinálni is valamit.)

2013. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!