Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ha tetszene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha tetszene nektek egy lany, akkor zavarna benne ha nem lennenek baratai es mulya lenne? De ettol fuggetelenul apolt lenne meg minden, csak idegenanyanyelve miatt nem igazan tudna beileszkedni a tarsasagba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
abból még ki lehet nevelni :)
2013. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a nyelvi formaságok miatt van a dolog (s én beszélem az ő nyelvét) akkor nincs egy szál gond sem. Megtanítom neki az én nyelvemet és máris be tud illeszkedni. Persze ez nem vonatkozik egyes etnikumnak született embereknél, némelyikük még felnőtt korában sem tud rendesen még a saját nyelvén sem nemhogy egy számára idegen nyelven. (persze ez nem általánosítás, csak menj végig nógrád megye bármely városkájának utcáján és tapasztalhatod...)
2013. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra a legvonzóbb dolog egy szexi akcentus, nem tudom, miért.


22/F

2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!