Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elvárás, hogy 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás, hogy 3-4 randiig legalább egy csóknak "KELL" lennie?

Figyelt kérdés
Miért "kötelező"? És ha az egyik fél még nincs rá felkészülve, mert korainak érzi?
2013. márc. 13. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem "kell".
2013. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, de csomó helyen abba futok bele hogy "Az első randin meg kell csókolni a lányt, mert különben csak barátnak fog tekinteni" vagy hogy "Ha 3 randi alatt nem volt csók, nem is lesz már, mert nincs meg a vonzalom" stb.


Én pl nem szoktam akárkivel smárolni, nekem idő kell hozzá hogy valakit ennyire közel engedjek magamhoz.

2013. márc. 13. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért van ez a - ha nem is "elvárás", de íratlan "ajánlás" -, mert ennyi idő alatt feltételezhető, hogy egy normális, önismerettel és tapasztalattal bíró felnőtt egyén képes azt az alapvető döntösét meghozni, hogy érdekli-e a másik fél.

Nyilván senki sem szeret üresjáratban pörögni, állandóan tesztelve lenni, mondván, hogy még mindig nem biztos, még mindig nem biztos, csak még egy randi... ez a bizonytalanok ismertetőjele. Az ilyen bizonytalanok pedig valami csodára, valami ierreálisra várnak általában, arra, hogy majd valami csodás aláfestőzene mellett, egy év heves ostrom után majd jön a csók, gyűrű, házasság, hercegfehérlovon, stb.


Tehát aki 3-4 alkalom után nem érzi magát "késznek", az elől menekülni kell, mert vagy kihasznál (tudja, hogy nem fog kelleni neki a másik, de azért az ingyen kaja-pia jöhet), vagy a fenti bizonytalanok közé tartozik.

2013. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez nem elvárás

akivel találkozol, úgy is érzed lehet v nem

ebben mindenki más, ezért nincs ilyen kötelező

két ember döntése mit és mikor csinál N

2013. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

igaza van a 4-esnek.

sztem is nem az "elvárásnak" kell megfelelni, hanem mikor úgy érzitek, hogy jó lesz... érted..

meg ahogy beszélgettek (élőben vagy neten) észre lehet sztem venni, hogy szeretne-e valamit.

2013. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva, nem elvárás, de ha ennyi idő alatt nincs késztetés, hogy megcsókoljátok egymást, ott soha nem fog kialakulni semmi valóban.

Persze meg lehet érteni ezt a túl korai dolgot is... mondjuk ha mindketten 14 alatt vagytok még. :D

De zsák a foltját... majd találsz valakit, akinek így is jó. Engem azért erősen elbizonytalanítana, ha egy csók erejéig sem érdekelném látszólag, onnantól elkönyvelem halottnak a dolgot, és maximum barátság lehetne a dologból, gyakorlatilag meg hagyom a francba az illetőt, ha nekem bejött.

2013. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeftBehind ***** válasza:
Hát ugye azért randiztok,mert kedvelitek egymást és nem csak barátságot akartok. Ezek után nem értem,miért ne akarnád megcsókolni főleg ha már eljutottatok a 3-4 randiig?
2013. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!