Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek olyan válogatós fiú téren? 16L

Figyelt kérdés
Miért nem elég jo nekem senki miért érzem ezt? Mitől van? mit tegyek ellen? én nem akarok ilyen lenni :S

2013. márc. 10. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ne legyél ilyen XD ez csak rajtad múlik
2013. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert tipikus 16 éves vagy. majd kinövöd
2013. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne válogass annyit!
2013. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen az ideálod? milyen pasi akivel járnál? írd meg légyszi mert érdekel ... Nekemis van 1 ilyen problémám csak másik oldalról... és én arra jutottam hogy azért vagyok ilyen ugymond válogatós mert normális lányt találni nehéz és ha nem megfelelő.. nem szeretem úgy...nem állok hozzá úgy.. ő is érzi valószinüleg idővel és tönkremegy a kapcsolat.. énmeg komolyabbat keresek ezért fontos a majdnemtökéletes
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 19F
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

idd le magad és legyél te is rib... mint a többi 3milliárd.


ha nem megy nézegess viva klipeket, olvasss női magazinokat, járj el plázába a barcsinőkkel, vegyél csöcskidobós felsőket és fenékkilógós alsókat, beszéljétek meg hjány pasi bámult meg titeket, fessétek ki egymást, postoljatok facebookra legalább 10 pózolós képet, és idézeteket rakjatok ki menynire magányosak vagytok. 2-3 év ilyen közegben teljesen kimoss az agyad.

2013. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja, 16 vagy? jövőre, vagy legkésőbb 18éves korodra el kell múlnia. majd mikor érzed már hogy ciki szűznek lenni, biztos odaadod magad valami trógernek, aki bunkó veled de szépeket hazudik.
2013. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mióta ciki a szüzesség ? o.O
2013. márc. 11. 22:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is válogatós vagyok, de szerintem csak azért, mert egy normális fiúra vágyom, és sajnos a környezetemben csak az elfuserált divatmajom "swag" csávók vannak... Viszont ha valakinek tetszem, akkor azzal mindig van valami bajom, büdös, esetleg kicsit hülye, vagy bármi, szóval én is nagyon válogatós vagyok... de még ráérek bőven :) 15/L
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha randizol egy sráccal, és valami nem tetszik rajta, esetleg Ő maga, próbáld meg ezt az érzést elnyomni magadban, és csak a pozitív tulajdonságaira koncetrálni... Ebben keresd a megoldást. Remélem a legjobbakat. Üdv! 18/F
2013. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!