Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy kőkemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kőkemény munkával felépítettem egy ismerkedést egy lánynál, erre kiderül, hogy még nem tudja, túl lépett-e az exén?

Figyelt kérdés

Belefáradtam már. Mindig ez volt.

Mit tegyek?


2013. márc. 14. 01:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A lányok jó részénél így van, hogy csak idővel képesek elfelejteni az utolsót. Szóval találkozz vele, egy isdő után túlteszi magát rajta.
2013. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, vagy 260 km-re lakik tőlem, és nincs alkalmam csak úgy kiruccanni hozzá. Nem lustaság miatt nem mentem el, én is a személyes találkozások híve vagyok. S nem szivatott a lány, mert nagyon azt érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, csak fél, bevallotta, mert az előző pasija nem úgy kezelte, ahogyan illett volna, eléggé megalázta ebben-abban. Igenis kemény munka, mert bizony elég sok energiát belefektettem.
2013. márc. 14. 11:44
 13/16 anonim ***** válasza:

Már pedig találkozás nélkül nem sok értele lesz...


Már bocs, de majd a jegygyűrűt is postán külditek egymásnak, meg majd feladsz egy adag spermát, hogy legyen gyerek?

2013. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*értelme, csak elírtam
2013. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem adok fel jegygyűrűt és spermát sem :D Te mit tennél?
2013. márc. 14. 12:00
 16/16 anonim ***** válasza:

a közelben keresgélnék. A távkapcsolat csak akkor kapcsolat, ha van előzménye a dolognak. Pl valamiért el kellett költözni és ezét lett távolság.


Az elve távkapcsolattal indító embereknél nagy a halálozási arány (kapcsolat szempontjából, mert sokszor nem ismerik egymást a felek. Igen interneten keresztül nem lehet megismerni a másikat. És amikor jön az összekerülés összeköltözés időszaka kiderül, hogy nem is passzoltok, akárhogy egy hullámhosszon pendültetek neten.


Szóval... én keresnék közelebbit. Pl én esetem. Elmentem Győrbe randizni egy sráccal, hátha lesz belőle valami. De teljesen kiábrándító volt az egész. Aztán a hazavezető vonatúton találkoztam a mostani párommal akivel már 8 éve együtt vagyok és még az is vicces, hogy 2 km-rel arrébb lakik a városomban :D

2013. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!