Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves srác vagyok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, az átlagnál jobb pasi vagyok, van is csinos barátnőm perpill, de. Kb a legtöbb nő ismerősömre ráírkáltam már facebookon, hogy elhívjam őket randizni, és általában lekoptatnak. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Jobban nézek ki az átlagnál, volt már nem egy csinos, szép barátnőm, de amikor egy ronda csajra ráírok kíváncsiságból, hogy mit reagál, és lekoptat, akkor csak nézek, hogy "mivan?" :D
2013. márc. 14. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
talán mert az adatlapodon az van kiírva h kapcsolatban(am nem értem mit szeretnének egy ilyen beképzelt gyerektől)
2013. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
biztos rájön, hogy szórakozol vele
2013. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Direkt nincs kint hogy kapcsolatban vagyok... :)
2013. márc. 14. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a jó életből tudjuk, hogy a te női ismerőseid mit miért csinálnak? Észből - úgy tűnik - nem osztott olyan sokat a gép.
2013. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy jóképű vagy még lehetsz s3ggfej, ahogy a mellékelt ábra mutatja is, barátnő mellett akarsz csajozni...
2013. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy kissé nagyképű 18 éves gyerek vagy?
2013. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Lehet túl nagyképűbe tolod vagy attól tartanak, h szórakozol velük.

Egyébként mint szintén jóképű srác, elmondanám, h kb 90%-10% játszik szerepet a jó külső-ész.

Mivel jóképű vagyok sok mindent elnéznek nekem a nők, így is úgy is aranyos vagyok meg helyes:D

2013. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még mindig 20... de sebaj! :D
2013. márc. 14. 14:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled őket! Meg szánalmas is azon a szutykos faszbukon ráírogatni még a nőismerősökre is!
2013. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy rossz az önképed, és mégsem vagy olyan jó pasi. Legalábbis a visszaigazolások a csajoktól ezt támasztja alá.

Véletlenül nem anyukád mondta hogy jóképű vagy?

2013. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!