Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jön be jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be jobban a lányoknak 1 kicsit izmosabb, kockahasú srác, mint 1 átlagos, esetleg pocakos alkat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Izmos kocka has, üres fej tralalalalallaaaaaaaaa

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2008. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A külső számítása és a hülye picsaság egyenes arányban áll egymással.
2008. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

szerintem meg nem..

tesom szereti a pocakos fiukat, en a vekonyabbakat, bnom az atlagosakat, unokatesom pedig az izmos fiukat. Mindenkinek mas jon be. Kisugarzas, humor, figyelmesseg, kedvesseg. Ez a lenyeg. ;)

2008. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Én jobban szeretem a lapos, de nem kockahasú srácokat, mint a kigyúrt állatokat...
2008. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Első ránézésre a kockahas meg az izmosság lehet, hogy jobban bejön, de ismertem ilyen fiút, és a belső alapján nem járnék vele..

Van akinek bejön a kicsit pockaos alkat, ha kedves, aranyos, odaadó, stb.

2008. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, nekem pl nem tetszenek az izmos kockahasú, sem a pocakos fiúk, a többi ok.
2008. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
személyiségtől függ, külsőre amúgy én is arra szavazok h se kocka se pocakos ne legyen
2008. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, am én az átlagos típushoz tartozom, se nagy pocak, se kockák :)
2008. jún. 9. 21:24
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Az a legjobb ;) nem is egoista izomkolosszus, aki egész nap izzad a konditeremben, de nem is az aki punnyad egész nap, és 22 évesen sörhasa van..
2008. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

az izmos kockahasu kigyurt pasikkal csak az a gond, h nagyon en kozpontuak es baromi magas az egojuk. nehezen viselik ha egy no okosabb vagy intelligensebb vagy netan tobbet keres mert ez az egojukat serti h valamiben nem ok a jobbak es foleg ha a masik egyen a versenyben no. felnek h a no nem tud kellokeppen felnezni ra. ami egy nagy BS. de a legtobb ilyen. allndoan konditerembe jarnak, kulon etrendjuk van amihez igazodni kell, es sokat nezegetik magukat a tukorben. egy ilyen pasit allandoan dicserni kell h az egoja fenmaradjon. ez hosszu tavon eleg faraszto lehet mert noi szempontbol allandoan meg kell 'alazkodni'. ezert nem jok az ilyen pasik. vagy csak tudni kell csinyan banni veluk.. van ilyen ismerosom aki udvarolt nekem meg telviz idjen is nyitott ujju poloban jart h mutogassa magat h feszulnek az izmai a karjan ami szerintem nevetseges. inkabb megfagyott. Na jo itt a tel 15 fokos de akkor is!!

szerintem egy normalis, szep tiszta belsovel rendelkezo fiu sokkal de sokkal tobbet er egy parkapcsolatban. szerintem nem kell aggodnod. a lanyok ezt a dologt elobb utobb amugyis kinovik, foleg azok akiknek ez a tipus jott be egy ket csalodas es nezetcsere..

2008. jún. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!