Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Bejelölt egy srác (akit egyszer láttam kb 5percet) facebookon. Ő már az első beszélgetésnél a találkozást erőltette néhány dologról még beszéltünk de azóta csak akkor ir és annyit, hogy mikor találkozunk. Ez nem érdekes? Vagy ez igy megy nálatok fiúk? Én úgy gondolom, hogy igazán beszélgethettünk volna még pár hetet és ha megvan a közös téma, a közös hang, akkor találkozzunk..Szerintetek?
2013. márc. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, azért egy ilyen semmis beszélgetés után nem mennék el találkozni egy ismeretlennel, szerintem nem maradiság ha elvárom, hogy legalább facen keresztül is de megtudjunk többet egymásról, közös témát találjunk és a kölcsönös szimpátia után mehet a találkozó... de így :D
2013. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na és akkor az, hogy rögtön azt akarta h hozzá mennyünk fel?:DD
2013. márc. 15. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi :D Nagy arc a csávó!
2013. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen másként ítélem meg a dolgot.

Sokkal jobban szeretem a személyes kontraktust.

Eléggé szörnyű, hogy már ennyire a rabjai az emberek a fa*zbook-nak.


Lehet, hogy neten könnyen eltársalgok a másikkal, de személyesen meg képtelenség vele kommunikálni.


Arról nem is szólva, hogy az internet nyújtotta anonimitás során bármilyen szerepet, profilt kitalálhatók, és ezt fordítva.

Aztán meg megy a koppanás, hogy semmi sem igaz abból amit hetekig írkáltunk egymásról. (akkor mi értelme volt szédíteni a másikat)

2013. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Az érett srácok nem neten ismerkednek, hanem ott csak felveszik a kapcsolatot a csajjal, és randit kérnek! A mai világban már az az érdekes, ha valaki nem neten akar ismerkedni???

Az viszont már nem tetszik,hogy idegenként rögtön lakásra vinne. Ha szimpatikus neked,akkor találkozz vele,de csak olyan helyen,ahol vannak mások is,nehogy aztán rosszul süljön el.:D

2013. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A találkozó oké, de ha a lakására akar hívni akkor félő, hogy csak kalandot akar. Ha szimpatikus neked, akkor menj el vele randizni, de egyértelműen add a tudtára, hogy nem a lakásán akarsz vele találkozni.
2013. márc. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 válaszoló,szerintem el fog sülni a végén nekik :D
2013. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!