Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet szeretni egy visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet szeretni egy visszafogott, csendes, átlagos lányban?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Tényleg semmi extra nincs rajtam, barna haj, 175 cm/62 kg vagyok, az arcom is semmi különös. De mégis most ha minden igaz nagyon tetszem egy "menőbb" srácnak. Neki több nagyszájú haverbarátnője van, de azt mondja ők nem érdeklik. És az exbarátnői is visszafogottabbak voltak. De pedig válogathatna nagyszájú, megjátszós csajok közül, és mégis az ilyen típus érdekli.
2013. márc. 1. 15:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja hogy: nagyon aranyos vagy, édes vagy, nem bírok már magammal annyira aranyoska vagy stb.

Mondjuk mikor kettesben vagyunk akkor beszédesebb vagyok meg jókat nevetgélünk, de furcsa nekem.

2013. márc. 1. 15:02
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Mindent.

De ne akarj menő srácot.Csak megbánt,kihasznál,meggyötör.

2013. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Aki beléd szeret annak te leszel a tökéletes. Én is az ilyen lányokat szeretem, mert velük hosszabb távra is lehet tervezni. :)
2013. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a szeretet az a nagypofájúsággal, nagyzolással egyenesen arányos? :) Ha te szerelmes vagy, te sem azért vagy szerelmes, mert valakinek be nem áll a szája, igaz?
2013. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretem a visszahúzódóbb lányokat, sokkal jobban. Bennük tudok találni igazi értékeket.

21/F

2013. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fospuska ***** válasza:
100%
de igazából ki a rosseb kíváncsi a sok pláza minellire...? engem kifejezetten idegesítenek a nagyarcú csajok,kerülöm őket,ahogy tudom. nem hihetetlen,hogy rád van szüksége.
2013. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet benne szeretni, hogy visszafogott és csendes, engem sosem érdekeltek a nagydumás lányok. 20/F
2013. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akármit szerethet benned, bármit, nem kell ahhoz nagyszájú ribancnak lenned, sőt! Nem attól értékes egy nő, mennyire k*rvásan öltözik, ugyan már! Én igazán lehetne több önbizalmad! Ez a kérdés is, hogy mit lehetne szeretni bennem, olyan...mintha nem is ismernéd magadat vagy nem tartanád különlegesnek. Először önmagadat kell szeretned ahhoz, hogy más is igazán szeretni tudjon ;) Hidd el magadról, hogy van kisugárzásod és igenis bejöhetsz egy menőbb srácnak is! Úgy pedig, hogy egy menő srácnak csak menő csaja lehet, csak a sznobok gondolkodnak, ne légy ilyen!


18/L

2013. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben az a szép,hogy nem kell rá indok,ha valaki szeret,azért szeret,aki vagy,más indok nem is létezhet.A kérdezés helyett fogadd el,és örülj neki.
2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt, amit kérdeztél. A visszafogottságot, a csendességet.
2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!