Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy "menő" srác miért nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "menő" srác miért nem mer engem leszólítani?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük személyesen egymást (nem is járunk egy suliba), de amikor találkozunk, akkor mindig bámul és zavarba jön, pedig elég nagy önbizalma van, nők terén is, ahogy hallottam.
2013. márc. 16. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9., vannak ilyen pasik? Ne őríts meg... Én is kb. ilyen helyzetben voltam/vagyok. Ritkán találkozok a pasival, de egyértelműen úgy látom, hogy nagyon tetszem neki, mégsem kezdeményez. 5 hónappal azután, hogy először találkoztunk, írtam neki egy üzit Fb-n,amire nem válaszolt (lehet, hogy meg sem kapta). Azóta 5 hónap telt el, 3x találkoztunk, mégsem lépett. Én meg elepedek, annyira tetszik és vonz. Más pasi nem érdekel, mert csak rá tudok gondolni...

25L

2013. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11. Vannak ilyen pasik, ami azt jelenti nem tetszel neki eléggé. Ha tetszel egy pasinak, garantáltan lép, keres, látni akar.

Egyszer fordult elő velem, hosszú szemezés után, a pasi majdnem fél év után odajött hozzám, nem lett semmi belőle, játszadozáson kívül az ő részéről. Baromira szenvedtem, de tanultam belőle.

Kerüljétek az ilyen férfiakat, szitukat..., nem éri meg.

2013. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszeru: Nagyon tetszesz neki! Es a menosege csal alca. Egy felos kispocsrol van szo :) Hidd el nekem!
2013. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
dizsibe, barokba, klubokba pont az ertelmes nok jarnak xD
2013. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mert nem ülök péntek este a könyvtárban, már nem vagyok értelmes?
2013. márc. 16. 16:55
 16/16 anonim ***** válasza:

14 Tipikus magyar jóindulat!!! Nagyon megkeseredett lehetsz.

Attól mert valaki szeret szórakozni néha, nem jelenti, hogy buta és nem értelmes.

2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!