Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek egy számomra nem vonzó arcú lánnyal, ha más lánynak úgysem kellek, mert nem vagyok egy menő srác?

Figyelt kérdés
Minden jó vele, csak az arca nem vonz, nem egy szép lány, de egyébként egész normálisnak tűnik, főleg ha belegondolok, hogy eddig az összes nekem tetsző szép lány romlott volt jellemre és szívtelen.
2013. jan. 11. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak azzal kezdenék aki tetszik.Ha az arca nem tetszik,akkor a csaj sem tetszik,tehát szóba sem jöhet.
2013. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
simán. legalábbis amíg nem találsz jobbat
2013. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem úgy tűnik, hogy nagyon odavagy érte. Tehát ne!
2013. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE
2013. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Talán, ha jobban kimutatná, hogy szeret, kedvel, de ő magától sosem ölel, nem kezdeményez, mindig nekem kell megölelnem megpuszilnom, én jobban örülnék egy érzelmes, odabújós lánynak, a külseje ekkor még annyira sem zavarna. MOndjuk az is igaz, hogy elég kezdő a lány, én vagyok az első fiú az élebeén, lehet félne kezdeményezni, bár már arra is gondoltam, hogy lényegében ő is csak azért akrt velem randizni, mert más fiú észre sem veszi. Ha több szeretetet adna, akkor lehet fel sem tettem volna ezt a kérdést és már vele járnék.

Rendes lány, meg tényleg van szíve is, azt látom, csak az arca nem jön be és hát nem is tudom, próbálok a külső mögé látni, hiszen nem az a lényeg, de valahogy ez is zavar, nem vagyok rá büszke, de nem igazán megy az, hogy vonzódjak hozzá, meg kicsit szégyellek vele megjelenni mások előtt, mert nem tetszik nekem arcra a lány. Annak örülök, hogy legalább nincs igénytelenül elhízva, ez jó pont meg az, hogy jellemre is normálisnak tűnik és rendesnek.

2013. jan. 11. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem megérzi ám hogy annyira nem jön be neked

azért mert nem egy világszépe még nem feltétlenül butus, gondolom ha eddig másnak se tetszett levette már hogy sosem lesz a pasik álma és aki kezdeményez az csak azért mert mással nem jön neki össze, meg ilyen minden mindegy -alapon.

azért neki is vannak érzései, lehet büszkébb annál hogy fusson a pasik után ha tudja hogy sajnálatból/mert nincs jobb -járnának vele vagy szexelnének.

hidd el nem lenne ez jó, egyrészt neked sem mert nem vonz, nem látod meg benne a szépet (el kell ismerni hogy nem mindig elég a belső szépség) vagyis te nem élveznéd ezt a kapcsolatot igazán.

másrészt meg azért mert csak jól kiszúrnál vele, hátha megnyílna szerencsétlen, mert miért is ne kezdhetne egyszer reménykedni hogy talán, ő is szerethető, aztán később idegesítő lenne neked a ragaszkodása miután ki merné mutatni az érzéseit, próbálnád leépíteni és ő ekkor esne pofára nagyon. talán még beléd is zúgna, aztán meg te nem bírnád szeretni.

szerintem hagyd. nem azért mert nem jön be, azért mert nem is kezdeményez, tudja mi a szitu.

olyannal kezdj aki rád mászik majd, nem baj ha az se jön be de ott legalább nem te vered át a csajt, hanem rá lehet majd fogni hogy "te másztál rám, én csak hagytam. tehát ha nem jön össze még hibás sem leszel ellentétben ezzel az esettel.

tudom hogy megy ez, én is ilyesmi csaj vagyok.

2013. jan. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!