Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bisex fiúknak szóló kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex fiúknak szóló kérdés. Amikor új pasit szednétekfel akkor fontos, hogy bisex legyen, vagy lehet meleg is?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok sem fiú, sem biszex, de józan paraszti ésszel azt mondanám: ha tetszik, én tetszek neki, és akar is tőlem valamit, akkor nem mindegy? mármint érted, ha egy hetero kapcsolatot nézünk: fiú ráhajt a lányra, lánynak tetszik fiú, összejönnek. de lánynak mellette nyilván más is bejön/jött külsőre. ha érted, hogy mire próbálok így hajnal 1kor utalni. :D
2013. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik rajta és megbízható nekem oké!
2013. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak nős barátaim vannak, mert ők az orális szexet igénylik, amit én is szeretek.

Amellett kisebb az esélye egy betegség összeszedésének.

Tőlem hetero is lehet, mert nem zavar ha nem viszonozzák, mert ha ezt tudom akkor el tudok vele menni én is.

2013. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem mindegy csak ne egy vagy két éjszakás kaland legyen.
2013. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én meleget szedtem fel


23/F

2013. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak kölcsönös hatás legyen
2013. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy akár egy éjszakás szex vagy kapcsolat,már csak azért is mert biszexből is többféle van,és van aki akar fiúval is kapcsolatot.
2014. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak nős barátaim vannak, mert ők az orális szexet igénylik, amit én is szeretek.

Amellett kisebb az esélye egy betegség összeszedésének.

Tőlem hetero is lehet, mert nem zavar ha nem viszonozzák



Aki pasival szexel az nem hetero,persze külvilág felé eljátszhatja,hogy az.És a lényeg a védekezés,gumi akár bi akár meleg orális szexnél is,nincs szájbaélvezés alkalmi partnerral.

2014. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!