Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért csináljátok azt, hogy egy időben szemeztek, beszélgettek, mosolyogtok és rá egy hét múlva meg semmi?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi a helyzet. Várjak rá, vagy valami. Vagyunk már olyan korban, ha kellek neki simán randira hívhatna. Bizonytalan vagyok. Adom neki a jeleket, de ez .. .


Köszönöm, ha adtok valami tanácsot vagy véleményt.


2013. márc. 16. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen akkor van ha kiderül a csajról olyan ami számomra taszító pl.:


-dohányzik

-alkoholizál

-pasija van

-férje van

-eltérő az életstílusunk

-változik az ő beszédstílusa mikor másokkal van


egyéb nem tetsző körülmény

2013. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem elég egyértelműek számára a Te jeleid, ezért néha a fejéhez kap, hogy lehet h túl nyomulós...stb. ezért van h egy hét múlva visszavesz. de amikor látja, h ilyenkor te kezdeményezel, felbátorodik... és ez megy újra és újra. gondolom mind2en kicsit félősebbek vagytok. határozd el magad, hogy egyértelműbben kezdesz flörtölni vele. meg lesz az eredménye ;))
2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyet értek, adj egyértelmű jeleket, flörtölj kicsit...:)
2013. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!