Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondoltok azokról a lányoról, akik kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Merész/nyomulós/könnyűvérű/...?

Mivel szólítson le egy lány pl az utcán / buszmegállóban / futásnál / bárhol (de nem buliban!), hogy ne tartsátok a lányt nyomulós p*csának?

(tegyük fel, hogy az adott lány, teljesen normális, nem ribanc, aranyos stb)


Kort is írjatok kérlek! Előre is köszi a válaszokat:)



2013. márc. 16. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom velük,jobb,mint ha meg sem ismerném.
2013. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy hol az nem fontos, a lényeg h amint leírtad az adott lány, teljesen normális, nem ribanc, aranyos stb és nekem is szimpatikus akkor talán egy mosoly is elég ahoz h elnyerje a tetszésemet
2013. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha tetszik az a lány és nincs senkim akkor örülök mint majom a farkának.
2013. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hozzám jöhetnének nyugodtan, válaszolok nekik nagyon szívesen! Szoktam sétálni Pesten erre-arra, Margit-szigeten például! :)
2013. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 fospuska ***** válasza:
100%
nem bánjuk. én kedvelem a leleményes lányokat. attól,hogy bármivel megszólít,nem tartom nyomulósnak,csak teremt egy lehetőséget ismerkedésre.
2013. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Reménysugár!
2013. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmi különös.
2013. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan csaj akinek van elég vér a nunijába, hogy kezdeményezzen, természetesen örülnék neki :)
2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a bukott forgalmi vizsgám után mentem oda egy kedves mosolygós fiúhoz, hogy szia, te is vizsgázni mész? Én most buktam meg. Aztán elkezdtünk beszélgetni. Lassan 8 hónapja együtt vagyunk. :D Emberek spontán ismerkedni! Megéri!
2013. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is a spontánnal értek egyet! Ne legyen erőltetett, azt kész... :)

Ha tetszik a lány, akkor biztos nem utasítanám vissza... ;)

2013. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!