Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy akárhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhány lány is helyesnek tart engem én valahogy hazugságnak vélem ezt vagyis el sem tudom hinni igazából, míg, ha egy lány lerondáz, akkor azt készpénznek veszem, és így is könyveltem el magam egy életre, hogy ronda fiú vagyok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden a tapasztalatoktól függ. Ha egy lánynál sem láttad, hogy szívesen közeledne feléd, akkor az szülte benned ezt a gondolatot. Nekem is mondhatják akárhányan azt, hogy "rendes, jófej, megbízható" miközben f.sznak se kellek.
2013. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos csak egyetlen egyszer volt olyna, hogy a való életben és nem a facebookon kezdeményezett nálam egy lány, neki bejöttem. A többi lánynak csak facebookon jöttem be, talán azért sem tartom sokra magam. Na meg középsuliban osztálykiránduláson is volt egy ilyen tipikus cicababa csaj, aki részegen rám mászott, meg cukinak, aranyosnak tartott, de én ezt is gúnyolódásnak véltem, meg szerintem az is volt.

Olyan is volt, hogy egy pár szép lány kigúnyolt, lerondázott már, ezek mindig jobban ütnek, mint, amikor egy lány rám ír, hogy helyesnek tart és szívesen megismerne vagy csak úgy lájkolja a ronda képeimet.

2013. márc. 17. 14:03
 3/8 anonim válasza:
Te nem ronda vagy, hanem hülye.
2013. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mint, amikor egy lány rám ír, hogy helyesnek tart és szívesen megismerne vagy csak úgy lájkolja a ronda képeimet."

Első vagyok. Akkor meg rohadj meg, hülyegyerek, itt rinyálsz, várod a sajnálatokat cicafiú, miközben semmi nagy okod nem lenn rád. Mi az, hogy többen szeretnének megismerni, akkor mi bajod, mit vársz tőlünk? -.-" Örülj neki basszus. Felidegesítenek ám az ilyen gyökerek, mint te.

2013. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeftBehind ***** válasza:
Nem érzed kicsit,hogy kabbeafaszom? De úgy őszintén! Te azért gubózol be,mert több csaj szerint jól nézel ki és netovább még páran konkrétan közelednek is feléd? Hát én mit mondjak mikor 20 év alatt egy pozitív visszajelzést kaptam senkitől aki se nem az anyám,se nem az öreganyám? Persze a szivatásokkal,gúnyolódásokkal és egyéb finomságokkal napi szinten b@szkodtak pofon.
2013. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem is sok lány kigúnyolt már, meg leronádzott, hidd el én is sokat szenvedtem, szenvedek a lányok miatt. Én annak örülnék, ha a vaó életben is közelednének felém a lányok, nem csak azon a kib@szott fészbukon. Az az igazság, hogy nem lehetek valami nagy szám, ha a való életben észre sem vesznek a lányok, csak a fészbukon. akárhány lányt szólítottam le ismerkedési céllal, inkább elhajtott, talán egy-kettő volt, aki szívesen ismerkedett, de láttam, hogy ők is jobb pasira vágynak. Végül már őket sem kerestem többet.
2013. márc. 17. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Azokat a lányokat, akik ismerkedni szeretnének, küldd már el nekem, hátha velem előrébb jutnának.
2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LeftBehind ***** válasza:
Ha arra vársz,hogy majd élőben fognak odamenni hozzád,akkor vagy valami csoda folytán Adonisszá változol,vagy szűzként halsz meg. A csajokban túl nagy a büszkeség ahhoz,hogy az utcán,emberek előtt felvállalják,hogy tetszel nekik.
2013. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!