Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lány? (mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? (mert már kezdem azt hinni, hogy nem létezik ilyen)

Figyelt kérdés
Nem a buli, nem a szórakozás a mindene. Nem csak ezekről tud beszélni, hanem más érdekes/értelmes dologról. Iwiw-en nem a részegen táncolós képe van fent. Nem feküldt le eddig min. 3-4 sráccal. Szerintem így lenne normális.
2010. máj. 8. 19:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ez kimaradt: 15-20 között :)
2010. máj. 8. 19:20
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Például én. Eddig két férfival feküdtem le, ezek közül az egyik a jelenlegi párom. :)

Velem bármiről lehet beszélni (még a kvantum fizikáról is:D). És ritkán bulizok... Utoljára szilveszterkor. Úgy érzem, már kiöregedtem. :)

22 L

2010. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Annyira elegem van ezekből a kérdésekből! Persze, hogy van! Én is ilyen vagyok, és az én barátaim is (persze nem mind). Igen létezik ilyen is!
2010. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓÓÓÓóóó! Mikor elkezdtem írni a választ, még nem volt korhatár!
2010. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon sok ilyen lányt ismerek:) de persze olyat is akinek részeges képe vannak fent oldalakon és erre büszkék-.- velük persze nem barátkozom inkáb... szórakozni énis tudok de tudom hol a határ és volt már sok eset hogy inkább a barátommal romantikáztam minthogy igyak ezekkel a bulizós lányokkal. eddig 1 fiúval feküdtem le és nem is szándékozom többel még nagyon sokáig mert őt szeretem:$ ő volt az első és minden tökéletes vele:$
2010. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Te Jó Ég!!!! Akkor mégis velem lenne gond, hogy különösebben nem érdekel és nem is kérdezgetem, hogy hány sráccal volt előttem? :O


Amúgy vannak ilyen csajok, még ha egy-két leírt szabályt súrolnak is...


20F

2010. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
én :D
2010. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm. :D Nincs fenn 1etlen ilyen oldalon sem, így kép sincs róla, nem jár bulizni, mert nem szereti se a tömeget, se a helyek többségén játszott stílusú zenét, bár barátja akadt néhány, de negyed annyi sem mint ahány csajjal dolgom volt eddig, szal számomra visszafogottnak tűnik ilyen szempontból is. :D És nem divat szerint, hanem az ízlése szerint öltözködik.


De volt bnőim közt is volt olyan, aki 18évesen (mikor összejöttünk) szűz volt, nem is csókolózott előttem senkivel mert barátja sem volt (nem a kinézete miatt, hanem mert nehezen meghódítható lányról van szó). Nem járt/jár bulizni (csak időnként 1-1 koncertre) és nem iszik alkoholt. Bár ez mind nagyban függ a neveltetésétől is, de ebből látszik h mennyit számíthatna esetleg másoknak is a kellő nevelés. Szal a lényeg srác, h találhatsz olyan csajt akit keresel, csak az ilyenek után többet, és jobban kell keresni. És persze őket nehezebb meghódítani mint a diszkóliba szukákat.


"életművész"

2010. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

én is ilyen vagyok.a vőlegényem 32 éves,ő volt nekem az első és egyetlen♥.szoktunk eljárni bulizni,de nem diszkókba,hanem salsa partykba,ahol nincsenek üresfejű,hangoskodó tinik.

iwiwen csak normális képeim vannak,és lehet velem normálisan beszélgetni.bárkivel megtalálom a közös hangot,kivéve a hülye vihorászó libákkal és a kenbaba fiúikkal...kiakasztóak.

2010. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
és 18 éves leszek(utolsó voltam)
2010. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!