Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz pasi vagyok, folyon elutasítottak. Pedig nem vagyok menthetetlenül ronda. Szerintetek (tudom, hogy vérlázító a kérdés) ha egy átlagosan csinos lánynak felajánlom az új Galaxy Note-omat, akkor lefeküdne velem?

Figyelt kérdés
Tehát eljönne-e vele szerintetek (vagy van-e olyan nem túl szép, de nem is csúnya, átlagosan csinos, bájos lány)egy lány randira 2-3 alkalomra, ha ott is mindent fizetek neki, illetve ha lefekszik velem, akkor a Samsung Note telefonomat (több mint 100 ezer ft)odaadnám neki végleg? Esetleg az ipademet is még egy alkalomért. Létezik ilyen még? Nem az itteni lányokra gondoltam, mert ők nem ilyenek és élből elutasítják az ilyet. Ne kövezzetek meg, nem akarom megtenni, de ha végleg ilyenhez kellene folyamodnom, lenne szerintetek olyan nem ronda, átlagos lány, aki ilyenben benne lenne?
2013. márc. 5. 19:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ha ezen agyalsz, akkor inkább menj el egy lakásoshoz, az 6 ezerért elintéz
2013. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Qrvaknak altalaban keszpenzben szokas fizetni.
2013. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De az nem ugyanaz, lehet egy ilyen lány nem szeretne belém, de talán ha megkérem egy kicsivel több érzelmet tudna a dologba vinni, mint egy lakásos.
2013. márc. 5. 19:38
 4/36 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti lenne, de ez egy kicsit h ulye kerdes.

a hivatasoskal olcsobban kijon az ember :)

2013. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem hivatásos qrv.kra gondoltam, hanem olyan lényra, aki meg van szorulva és élne az alkalommal, mégha annyira nem is jövök be neki (ilyen lánnyal nem találkoztam, aki kicsit is vonzódna hozzám, de hátha).
2013. márc. 5. 19:39
 6/36 anonim ***** válasza:
figyi a "szerelemre" és egyéb élvezetekre ne dobj ki ennyi pénzt...tarsd meg vagy add nekem :D lényeg a lényeg ha vissza utasitanak valamin változtass...ha nem megy beszélj egy pszihologussal akár hogy hipnotizáljon és egy olyan szuggesztív modszert alkalmazva kitudd ezt a bajt küszöbölni..probálkozhatsz önhipnozissal és ezzel valamien szinten tudsz valami előnyt kovácsolni...vesziteni nem igen tudsz már semmi nem?szoval ha igy nem megy probálj mentálisan változtatni :D
2013. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Erzelmet varnal? tudod mit kapnal? Lenezes, sajnalat, korberohoges, kihasznalas,

Ha ezt ajanlanad fel egy csajnak, az nem fog beled szeretni a telefonod miatt.

Hogyan utasitanak el a lanyok amugy?

2013. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
hát hallod ezek után már kíváncsi lennék, hogy hogy nézel ki :DDDD
2013. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
galaxy note??? mit akarsz? Az gagyi. én iphone 5-öt vettem a barátnőm szülinapjára, de még egyszer se feküdtem le vele, mert szeretem, és még várok. 19F
2013. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
én leszoplak érte ha úgy van
2013. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!