Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kedves akart lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedves akart lenni?

Figyelt kérdés
Este voltam buliban, én csináltam a zenét társammal. Volt egy csaj, csak akkor jött zenét kérni amikor én álltam a pult mögött, folyamatosan nézett engem és ha én is ránéztem mosolygott. A buli vége felé már nem is ment táncolni csak ott állt mellettem. Csak kedvességből csinálta vagy így jelzi, hogy tetszem neki ?
2013. márc. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
bejössz neki
2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2013. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak többet gondolsz, mint amit kellene. Múltkor hozzám is jött zenét kérni, sőt még le is kapott utána.
2013. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem arról beszélek, hogy lekap és ennyi. Amikor társam zenélt akkor csak táncolt, engem nézett viszont mikor észrevette, hogy én zenélek egyből odajött. Azt mondta nem tudja milyen zenét akár kérni csak úgy kér valamit tehát akkor nem a zene kérés volt az elsődleges célja. És nem csak úgy mosolygott mintha muszáj lenne, hanem egészen más volt...
2013. márc. 17. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj hát persze hogy tetszel neki, mit csináljon még szegény hogy észrevedd?!! :D

Ne légy mazsola hívd el v.hova :)

2013. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy elég messze lakunk egymástól, kb 25 km. De majd lesz valahogy, a távolság nem akadály :) Feltalálták már a buszt :D
2013. márc. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!