Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem fura? Most csak kedves...

Ez nem fura? Most csak kedves akart lenni? Én nézem ezt "túl közeledőnek" vagy tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik srác osztálytársammal 20perce beszéltem msnen.

Persze ez nem gond, birom a srác fejét, de ő csak az a tipikus osztálytárs-haver szerepet tölti be nálam.

Rám irt, é dumálgattunk, és kérdeztem hogy miket szokott csinálni, erre mondja a dolgokat...és ekkor rákérdez, hogy "Ha gondolod összefuthatnánk valamikor".

Mondom oké persze, miért ne, ugyis uncsizok, meg birom is.

Jó haverok vagyunk.

De mondja hogy elfoglalt stb. Mondom akkor velem hogy hogy találkozol? Erre irja hogy "ja...te közel laksz hozzám"

Ez nem is fura, de ddig rám sem irt. Most meg hogy szakitottam a barátommal és leszedtem a kiirásaimat, meg a közös képet egyből irt.

Megbizom benne, őis elmondja a dolgait (csajos)énis elmesélem neki mivan.

Szóval normális gyerek.

Aztán kérdeztem hogy és ilyen melegbe mit csinálnák?

Erre rja hogy, "Más ötletem nincs, mint dvdzünk nálam, meg cigizünk (Mindketten dohányzunk, suliudvaron is) dumálunk.

Szóval nekem fura.

Bár nemhiszem hogy az esete vagyok, Hála Istennek, mert ő nekem tényleg csak egy osztálytárs haver, akivel lehet hülyülni.


2010. júl. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem agyadra ment a meleg... Ilyeneken ennyit agyalni. Ha unatkozol, menj át hozzá, majd ellesztek azt helló.
2010. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Es nem orulnel ha tenyleg akarna valamit? :)

Szerintem nagyon valoszinu az irtak alapjan. :)

Kellemes puszkolozast DVD-es kozben! :)

2010. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem. egyáltalán nem örülnék neki.

Van a jóképű haver kategória meg van a haver-haver kategória

ő a 2.ba tartozik. totál nem az esetem.

2010. júl. 11. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom, én is szoktam fiú haverokkal DVD-zni, és egyikünk sem gondolja, hogy ez több, mint DVD nézés.
2010. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!