Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet ismerkedni, normális 16–18 éves srácokkal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Iskolában. (Kocsmában, bulihelyen, koncerten - kevésbé ostobákat keresve)
2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A normális lányok és fiúk otthon ülnek... hidd el, ami most megy a szórakozóhelyeken, oda normális ember nem megy. Max majd suliban, munkahelyen ismerkedsz.
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mind otthon ülnek vagy sportolnak.

Én is ilyen vagyok,tapasztalatból írom.

F19

2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki kérdi?
2013. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Elottem szoloknak igaza van. Am nekem is ez a gondom csak en normalis lanyt keresek. Lehet h te vagy az? :D

18/F

2013. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vidéki vok car a helyzetem te viszont pesti vagy bameg néhányszor voltam ott mindenhol jó nőket látni csak nem hiszem el h nem találsz csajt budapesten.
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És normális lányokkal??:)

17/F

2013. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

haordes a kérdező FIÚKAT keres -.-

és ha nem neki szántad a választ, akkor pláne hülyeség amit írtál, attól, hogy egy lány jól néz ki, nem biztos, hogy normális, nemrég szakítottam egy bombázóval, minden jó volt vele, csak éppen csalt fűvel fával -.-

szóval elég nehéz normális társat találni bármilyen nemű is légy!

2013. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Vagy otthon vagyok, vagy pedig sportolni járok. Néha eljárok kocsmákba, igényesebb presszókba. Na már most ilyenkor vagy hülyére iszom magam,. vagy haverokkal dumálok, billiárdozgatok. De még ha netán ott is volnál, ha csak nem adsz nagyon egyértelmű jeleket, akkor nem szólítanálak le. Ezt a nagy helyzet. A normális srácok legtöbbször félénkek. Hiszen csomószor belebuktak már abba, hogy normálisak. Én a magam részéről meg még alacsony is vagyok, szóval duplán szoptam.

Ha normális srácokat akarsz találni, akkor kezdj el normális baráti társaságokhoz csapódni, és ott lesznek. Talán nem veszed majd észre őket elsőre, de lesznek ott.

2013. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normálisat csak úgy a semmiből nem találsz, max. ismerősökön, haverokon át. Én a normális 17 évesek fiút táborát gyarapítom, aki dettó normális csajt keresne. Voltam már jópárszor szórakozóhelyen, el is vagyok ott, de ezeket a helyeket nem hosszútávú kapcsolatra találták fel. Reménykedj hátha jön egy új srác a suliba (fordított helyzetben, ha jött új csaj, persze hogy nem az esetem...) vagy befordulva a sarkon váratlanul belebotlasz.
2013. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!