Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik nektek egy fiú (külsőre és belsőre is), de nagyon bátortalan, és nem tudja mit akar, elhívnátok randira?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

ahhoz nagyon meg kell fognia kívül is és belül is ... :)

de mivel még nem voltam ilyen helyzetben így passz...

az is lehet nem merném, elég bátortalan vagyok én is, az évek során amikor csalódások érik az embert folyamatosan akkor valahogy inkább várja, hát ha valaki kezdeményez...

egyébként csaj függő :)

2013. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mármint olyan helyzetben nem voltam, hogy külső és belső is klappolt volna - erre értettem ..első voltam
2013. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!