Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Az igazi nő a szemeivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az igazi nő a szemeivel hódít, nem a melleivel. " Igen ám, de mit tegyen egy olyan lány (én) akinek nincs igéző tekintete, bájos arca, csábos mosolya viszont irigylésre méltó alakom és cicim van?

Figyelt kérdés
Végülis az, hogy valakinek szépek a szemei ugyanannyira adottság, mint a szép nagy mellek és a formás test. Valóban az első úgymond többet ér de rám leginkább akkor figyelnek fel a pasik ha kivágott ruhákat hordok, vagy feszülőset...Akármennyire szépen sminkelem ki magam, akkor is csak az átlagos szintet ütöm meg és ez számomra nagyon bosszantó, hogy kb ki kell pakolnom mindenemet azért, hogy tetszem a férfiaknak. Igazából nem tettem fel konkrét kérdést, csak várom a pasik és olyan lányok véleményét erről a témáról akik hasonló cipőben járnak, ti hogy oldjátok meg ezt a dolgot?
2013. márc. 17. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok velem szoktak randizni.
2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
ok h ez a külső dolog nálad az etalon...de belső értékeid mind sz@rok h ezen gondolkozol?
2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Most mondanám,hogy akkor írj nekem,de sz@r duma lenne :D
2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ez nehéz kérdés,mert jó teste szinte bárkinek lehet,de átlagos arcból szépet csinálni...?

esetleg lehet,hogy kéne beszélned egy sminkessel,hátha tud még tanácsokat adni,mit hangsúlyozz ki

2013. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Engem félig már meg is hódítottál! Ha fotót küldesz egészen meg fogsz ;)
2013. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Amúgy,hogy válaszoljak is,talán segítene,ha többet próbálnál mosolyogni.
2013. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%

azzal nem értek egyet,hogy a formás test adottság feltétlen.

a formás testben évek munkája,rengeteg edzés és tudatos táplálkozás,sok idő van belerakva.

és hidd el,ha egy komoly fitnesz modell nyáron végigmegy az utcán,rövidnaciban,szoknyában,akkor is tömegkarambol helyzeteket idéz,ha nincs annyira jó feje,annyira nézi mindenki leesett állal.

és ez ér többet,mint egy nagyon szép arc,de puhány test,akit akkor sem lehet rávenni az edzésre,ha fegyvert fogok a fejéhez,inkább a halált választja,tehát lusta-rest személyiség.

2013. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a tekinteteddel sincs baj( bár a fene se tudja ezt kép nélkül megmondani), hanem csak több önbizalom kellene :)

Belső értékeket meg úgy kihagytad, ahogy vannak .

2013. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
ŐŐ, nem az h szarok, de nem szeretem az idegeneket és akármennyire próbálok kedves lenni, valahogy a kisugárzásomból érződik hogy feszült vagyok stb... Szóval a belső értékeimmel sem tudok különösebben hódítani, mert csak az a pár ember kedvel aki valóban ismer.
2013. márc. 17. 23:23
 10/27 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,nem gondoltam komolyan.

Amúgyis parázok a Gyk-s lányoktól.

2013. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!