Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék megismerni közelebbr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megismerni közelebbről egy srácot, randizni akarok vele. Hogy kerüljek olyan közelségbe, hogy el tudjon hívni?

Figyelt kérdés

Én egy faluban lakom, és kiskorom óta "ismerem" ezt a srácot, de csak mostanában kezdett megtetszeni, és egyre többet gondolok rá.

Csak néha beszéltünk, akkor sem sokat, de köszönőviszonyban vagyunk. Ő sem túl bátor, és én sem, de szerintem tetszem neki (jelekből veszem:)) annyira, hogy ha úgy alakítanám a helyzetet, akkor akár el is hívna randizni. Csak ez nem ilyen egyszerű. Ahol össze tudnék vele futni, az a focipálya lelátója, vagy a helyi presszó. De mindkét helyen a haverjaival van, én meg csak barátnővel mernék elmenni, mert egyedül hülyén érezném magamat. És hát ha nem egyedül vagyok, akkor valószínűleg nem merne odajönni hozzánk. Hogy lehetne ezt megoldani? A barátnőim nem itt laknak, ezért csak párszor tudok lemenni, és jó lenne, ha minél előbb összejönne, ezért kéne rögtön valami tuti tippel kidrukkolni. Hogy bíztassam kicsit? Mosolygok rá, sokat nézem. Még valami?

20/L


2013. márc. 18. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

ma már harmadjára olvasom a kérdésed....


menj oda hozzá bátran, értékelni fogja! ha nem tetszel neki és nem egy paraszt akkor normálisan utasít vissza. ha meg bunkózik, inkább mindenek elôtt derüljön ki, ne amikor már beleszerettél! sok sikert és legközelebb használd a 'Kérdés kiemelése' menüpontot :) 17F

2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!