Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok szemét, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szemét, hogy azért nem akarok tőle kapcsolatot mert büdösen jelent meg a randin?

Figyelt kérdés
Most a napokban randiztam egy sráccal, de olyan büdösen és ápolatlanul jelent meg. Azért ha én elmegyek randira, akkor az a minimum, hogy fürdök előtte. Jól gondolom vagy szemét vagyok?
2013. márc. 10. 23:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolod. de mi van akkor, ha csak megizzadt az odaúton? vagy egész nap iskolában volt előtte
2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
lehet h annyira izgult a randi miatt h beszart XD
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolod.. nekem nem lenne pofám lezüllöttem randira menni
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 fospuska ***** válasza:
70%
büdösen nem megyek randira. inkább megkérem a lányt, találkozzunk egy órával később.
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, hogy nem tud tisztálkodni randi előtt, vigyen tartalék pólót, dezodort, s.ggtörlőt, stb stb. Igazad van.
2013. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Otthon volt a randi előtt és az út se volt valami hosszú!
2013. márc. 10. 23:20
 7/26 fospuska ***** válasza:
65%
akkor koptasd le nyugodtan. első randira büdösen megy... pfejj, hogy mindig van egy-két f@sz,aki miatt éghet a férfinép pofája...!:)
2013. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy szemét, ő a bunkó! Érthető hogy nem akarsz vele találkozni! Én annó azzal sem taliztam újra aki melegítő naciban jött el,. Szerintem ez tahóság!
2013. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Melegítőben.. :D:D


Amúgy nem vagy szemét, ha nem az úton izzadt meg, akkor elég gáz..


Mondjuk manapság azt vettem észre, hogy akárhogy befújom magam sprével, mire megteszem az 1 órás utat reggel az iskolába menve, futva a busz után, gyors léptekben, hogy ne késsek el, picit bizony megszoktam izzadni :(


Annak ellenére, hogy vékony vagyok, és nem az az izzadós típus...

2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egy esélyt adjál még a B.dos Parasztnak :D
2013. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!