Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan próbálkozzak nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak nála? Vagy hagyjam, hogy menjenek maguktól a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves fiú, aki a barátnőm tesója. Eleinte nagyon rosszban voltunk, utáltuk egymást, majd egyre többet beszélgettünk, minden megváltozott... Télen megint összevesztünk, majd megint kibékültünk, és újra sokat beszélgettünk. Csütörtökön rám írt, hogy egyedül van, és nem lenne-e kedvem elmenni vele valahova? (Amúgy már voltam belezúgva, és most is bele vagyok) Akkor nem tudtam elmenni, mert vigyáznom kellett a tesómra, és amúgy sem engednének el, de hamarosan a szüleim elutaznak, és akkor szeretnék elmenni vele valahova, persze ha eljönne. Eddig nagyon bizalmas dolgokat osztott meg velem, amiről hallgattam, és fogok is, és bármiben segített, bármikor hívhattam. Tudja, hogy tetszett nekem, azt nem tudja, hogy most is. Érezhet irántam valamit? Ha anyuék elmennek én hívjam el, vagy inkább hagyjam? Hogyan találkozzak vele? Mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve, mert tudom, hogy mit érzek, de nem tudom, hogy ő mit érez? Vajon ő miért hívott el? (nem azért mert kanos, annyira azért ismerem) Kérlek segítsetek! (16/L)
2013. márc. 18. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel ő hívott téged előszőr, így az etikett szerint hívhatod simán.
2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen körítéssel hívjam el? Főleg, hogy érettségi előtt áll, és az egyetem, nem tudom, szakítana-e rám időt...
2013. márc. 18. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
:) szerintem nagyon egyszerűen mond el neki hogy akkor amikor ő hívott miért mondtál nemet (ha akkor nem tetted volna)és most volna rá lehetőség hogy pótoljátok azt, persze ha neki is van még kedve hozzá. Persze megérted hogy most nagyon elfoglalt (bár az érettségi még naaagyon messze van, ilyenkor még senki sem készül rá, ez tuti :I ) de örülnél neki ha mégis elmennétek v.hova :) sok sikert!!
2013. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyuék május végén fognak elmenni, szóval az már közel van az érettségihez... és elmondtam neki akkor, hogy miért nem tudok menni. :)
2013. márc. 18. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

hát addig még sok víz lefolyik a Dunán. megmondhatod neki most is hogy majd május végén menjetek valahova..csak kicsit viccesen hangozhat :D

És a szüleid miért nem engedik hogy találkozzatok?

2013. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ők nem csak vele nem engedik, semmilyen fiúval nem engedik. Van egy nagyon jó fiú haverom, ha vele vagy róla beszélek, már egyből csúnyán néznek. Szerintük még kicsi vagyok, most tanulni kell... Nem szeretik a kapcsolatokat a fiúkkal, mert már egyből arra gondolnak, hogy összejövünk, és lefekszünk, és mittuggyamén, pedig szándékomban sincs, ők tényleg csak barátok, persze ez a fiú más lenne.... de akkor sem engednék. Anyukám azt mondta, hogy ha megtudja, hogy kapcsolatom van, vagy kézenfogva járok vkivel a hajamat kitépi, mert ő nem szégyenkezik. Majd 18 éves korom után, mert ez úgysem tart sokáig, nem fogunk összeházasodni, akkor meg minek? Egyszerűen nem engedik... És ezt már próbáltam megbeszélni, de nem megy. Sokszor idegileg kikészülök, szóval amikor itthon vannak, akkor van a belezúgós, róla beszélek, satöbbi korszakom, ha elmennek, akkor meg talán valami alakulhat is...
2013. márc. 18. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Apránként találkozgassatok beszélgessetek.Az a legjobb.Sodródni az árral.
2013. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, annak amit a szülők mondanak sajnos eleget kell tenni amíg nagy korú nem leszel. Erre nincs kibúvó valóban. A fiú vagy megmarad még 2 évig, vagy lekopik mellőled, és ebből rá is jössz majd hogy ő is így érez e. Addig meg maradnak az eddigi lehetőségek...
2013. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!