Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes fiúknál maguktól is kezdeményeznek a lányok, szinte semmit sem kell csinálniuk, míg más fiúk, ha próbálkoznak is lányoknál, csak a folyamatos elutasításokat kapják?

Figyelt kérdés
Pedig sokan azt mondják, hogy csak tökösnek kell lenned és merni minél több lánynál bepróbálkozni és lesz csajod. Ezzel szemben vannak, akik hiába próbálkoznak 100 vagy több lánynál, akkor ssem jön össze nekik semmi sem, mindig lekoptatva lesznek.
2013. márc. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ők azok, akik bűn rondák.
2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
..vagy unalmasak vagy kockák...
2013. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert azok akiknél kezdeményeznek a lányok jól néznek ki
2013. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érd el a tökéletes külsőt és nálad is ott lesznek! :D Hajrá, hajrá, olé olé
2013. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most írok neked valami megdöbbentőt. Én az a fajta srác voltam aki hiába próbálkoztam, ugyanakkor az a fajta srác is, akinél maguktól kezdeményeztek a lányok.

Ez a "maguktól kezdeményezés" azért nem annyira jó dolog.


Egyébként nem mindegy hogy mész oda egy lányhoz. Hozzám ugyanis például mindig úgy jöttek, hogy igazából észre sem vettem őket, nem vetettem be a szokásos nincs nő, de rossz nekem, bárcsak tudnád, hogy élek nézést.

Hanem éppen jól éreztem magam ott ahol voltam, azokkal akikkel voltam és azzal amit csináltam.

Ám amikor nekem kellett oda menni... Na hát az maga volt az inkvizíció. Még az első lépést az ember le is küzdi, ha nem jár, elkönyveli, hogy na ezek is olyanok, én meg de szerencsétlen csúnya vagyok.. Ám amikor a lány jól reagál, na akkor döb-döb... Olyankor fagytam le régebben.


A dolog tudod úgy megy, hogy halál lazán el kell beszélgetni az illető hölgyeménnyel, anélkül, hogy már látnád magatokat az oltár előtt kb... Puff ott egy jó csak, tök izgi vele beszélgetni. Élvezni kell, hogy ott egy nő akivel jót beszélgetsz és ő is élvezni fogja.

Mert ha remegő hanggal, vörös fejjel odamész, hogy van-e barátja, jártok-e, van-e kedve ehhez, ahhoz. Akkor az annyira nem jön be a lányoknál.

100* is oda lehet menni rosszul, ha az ember nem tanul belőle.


Egyébként én ezt az 50-100 próbálkozást nem szoktam elhinni. Vagy igen furán csinálja valaki.

2013. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ha nem jár sikerrel
2013. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezz pár 100 milliót egy szállodást és jó pár luxusautót, és le sem bírod majd vakarni magadról a csajokat.
2013. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!