Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az új őrület már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új őrület már a középiskolás lányoknál is, hogy minél nagyobb vagy drágább telefont hajlandóak csak vásárolni?

Figyelt kérdés
Megfigyelhető az is, hogy ugye a lányoknak kis keze van, nem annyira illene elvileg nekik a nagy telefon. Többségében nem is ők keresték rá a pénzt, hanem a szülők vették nekik, de nagyon el vannak ilyenkor szállva. Egyre flegmábbak (nem akarom őket bántani). De sokszor hallottam már, meg láttam is, hogy csak divattelefont (van kivétel, de egyre kevesebb) hajlandóak venni. Ilyenekre gondoltam, hogy galaxy s2 vagy s3, htc one x, xperia S vagy Z, iphone 4s vagy 5. 4 col alatt nem is tekintik telefonnak a telefont legtöbben. Apropó, mielőtt valaki a nyakamnak esne, hogy ez miért zavar, mert közöm nincs hozzá. Azt mondanám, hogy nem zavar, csak fura nekem ez az újkori irányzat, ez a ,,bigottizmus,, ami mindkét nemre igaz. Nem az érdekli őket, hogy hasznos legyen az a dolog, hanem hogy meg lehessen vele pukkasztani a másikat.
2013. márc. 18. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt sem, hogy ez meg miért fontos, illetve hogy miért a randizás kategóriába raktad.
2013. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ezzel is ki akarnak tűnni meg a külcsínnyel (nem pedig mással, pl milyen jó a jellemük, milyen okosak), így akarják a pasikat, lányokat megszerezni, vagyis ez is egyik lehetősége.
2013. márc. 18. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is One X-em van. Csókoltatlak! :D 16/L
2013. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bratilla ***** válasza:

Ja, meg ezek a mobilok nem is középiskolásoknak valók, meg hát anyuci, apuci pénze.. :) Én is szánalmasnak tartom, bár mi gazdagok vagyunk (nem dicsekvés, nem is az én érdemem, de tényleg jól megy), soha nem akartam túl "menő" telefont, majd ha már idősebb leszek, és a saját pénzemmel villoghatok, nem a szüleimével.. :P Ahhoz meg inkább tanulni kéne, nekem ezek meg indig elvonták a figyelmemet :/ :)

16/L

2013. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noge válasza:
oszttársamnak van galaxy s3-ma és nem tudja mi az a google play :D, ma éppen mondta ,hogy ha megjelenik az s4 lesz neki mert olyan szép ...
2013. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!