Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy a kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a kisfiús külsőmnél nagyobb probléma az, hogy gátlásos, visszahúzódó, rendes, csendes jó fiú vagyok a suliban meg úgy az életben általában, kivéve a fiú haverjaim meg a szűk családi környezetem körében?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából, hogy ez-e a gond vagy, hogy nem egy álom pasi vagyok külsőre, sőt igazából még férfinak sem lehetne nevezni, mert külsőre egy kisfiú szintjén rekdetem meg, sajnos emiatt is hátrányban vagyok szerintem, mivel, aki nem ismer szerintm el sem tudná képzelni, hogy már elmúltam 18 is. De hát a fránya genetika az oka ennek. Nem vagyok egy nagy darab, tipikus magas férfi állat és talán ezért sem vagyok olyan vonzó, hogy a lányok tapadnának rám, de lehetséges, hogy nem is ez a gond, hanem a félénkebb, visszahúzódó természetem, ami részben azért is van, mert félek a lányoktól, félek a visszautasítástól, félek a kigúnyolástól?

2013. márc. 7. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Debrecen?
2013. márc. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos én is hasonló cipőben járok.

A gátlások akár a neveltetésből is fakadhatnak, csak szépen fokozatosan lehet azokat az úgynevezett falakat ledönteni. Az én anyám is jó kisfiút nevelt belőlem. Mindentől óvott és tiltott, hát meg lett a gyümölcse...Én is le szeretném ezt vetkőzni, mert zavar és gátol, csak nem könnyű.

Azt kell elhinni, hogy te is lehetsz valaki számára jó és értékes.

Valakinek idő kell ahhoz, hogy fel tudjon szabadulni.

Vannak alacsonyabb lányok is, azok mellett lehet jobban ffinek érzed magad.

Egy kis ital lehet tudja oldani azokat a gátlásokat. (nem kell berugni, csak egy pohárkával.)

Örülj neki, hogy le tudsz tagadni pár évet.

Nem szabad rágörcsölni erre a témára, lehet hagyni kell egy kicsit, hogy magától alakuljanak a dolgok.

2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
van olyan lány (pl: én is) akinek a fiatalabbnak kinézőek tetszenek , és egyetértek az előző válaszolóval : vannak alacsony csajok is akik mellett férfinek érezheted magadat :)
2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, akiknek pont az ilyen fiúk jönnek be. Mondjuk én nem vagyok valami idős és még egy kapcsolatom sem volt, úgy gondolom,hogy ezt nem kell elsietni, az ember érzi a nagy Őt. De nekem pl. az ilyen fiúk tetszenek, akik visszahúzódók. Nem jó,ha egy fiú nagyképű, az csak a "ribancoknak" tetszik.

Ne félj a visszautasításoktól, az életben érnek kisebb-nagyobb csalódások , ezektől leszünk erősebbek, tapasztaltabbak! Merj élni!:)

16, lány

2013. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!