Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha van barátotok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van barátotok de egy számotokra helyes srác elhívna titeket egy randira, mondjuk teázni akkor belemennétek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 12:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ja és ne siess el semmit, nem biztos h elsőre meg fogja magát adni:)
2009. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Megvolt minden :) Jó is volt kifejezetten, kíváncsi leszek arra, hogyan tovább :))
2009. szept. 23. 09:23
 23/25 anonim ***** válasza:
Ennyi basz*ki én megmondtam megmondtam és megmondtam:)
2009. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Hát ha már a végét járná a kapcsolatom akkor lehet h belemennék,bár ha van kapcsolatod igazából ienen gondolkozni sem szabadna:) Mert ha van barátod azt jelenti hogy szereted is..jobb esetben:)A flört meg a randi az 2 külön dolog, szerintem inkább csak távolról szemléld a helyes srácot:)
2009. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
igen csak közben már kiderült ha a kérdező nem lány:)
2009. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!