Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál tényleg ugyanazok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál tényleg ugyanazok a fiúk számítanak mindig helyesnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például egy osztályban van egy srác, azt minden szép lány helyesnek tartja, nem is van olyan, hogy mondjuk egyik lány más fiút tart helyesnek? Mennyire különbözik a lányok ízlése?
2013. márc. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányok ízlése elég különböző, de ha van valaki aki mindenkinek helyes akkor at mindenkinek helyes...de honnan jött ez a kérdés?
2013. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem,mindenkinek más az ízlése

ez egy barátnőm is mindig mutogatja hogy "húú,milyen jó pasi",nekem meg a nagy részük nem jön be,meg pl ránézek nővérem pasijára és kimondottan taszít,nővérem is így van az én párommal

2013. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de már én is megfigyeltem ezt a témát, szóval biztos lehetsz benne: abszolút nem! Még egy Brad Pittre is vannak, akik azt mondják, a legjobb pasi a világon, mások meg fújolnak rá. Szóval ennyire különbözik...
2013. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: NEM.
2013. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
néha megvan a birka-effektus, de az, hogy valaki "helyesnek számít", nem jelenti azt, hogy másnak nincs esélye ellene :)
2013. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez relatív!
2013. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!