Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján van jogom próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján van jogom próbálkozni egyáltalán szép lányoknál, lehet esélyem találni olyan szép lányt, akinek én kellek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem vagyok se bűnronda, de nem is vagyok egy adonisz. Még sosem volt barátnőm, mert nagyon félénk, gátlásos, visszahúzódó fiú vagyok társaságban, csak kevés jó barátom előtt tudok laza és nagydumás lenni és egyszer pont így történt, hogy két szép lány észrevett és az egyik hátrafordult és még rám is mosolygott. Haverom szólt, mert amúgy én épp dumáltam a hülyeségmet haveromnak, löktem a show-t mint mindig általában. Azt mondta haverom, hogy szerinte bejöttem a lánynak. Én viszont bár láttam utána magam is, hogy néz, nem tudom elhinni, hogy tetszhetek a szép lányoknak olyan rondának éreztem mindig is magam és hát volt már, hogy egy-két nagyon szép, bár kényes, hisztis, plázacica típusú csaj bele kötött a külsőmbe, főleg az orromba, mert tény, hogy nagy, viszont más lány szerint ez pont jó, mert férfias, a kis orr meg lányos inkább. De olyan is volt, hogy húgommal utaztunk buszon és egy modell alkatú, szőke szép csaj gyakran nézett rám, mintha kereste volna a tekintetem vagy csak azt furcsálta, hogy egy lánnyal vagyok buszon, én a csúnya fiú?

Meg volt még pár fura szitum, csak a vicc, hogy mindg szép lány volt, vagy legalábbis nekem bejöttek, aranyos lányok voltak. Például az egyik lánnyla gyakran utaztam szintén buszon és láttam, hogy szinte mindig nézett felém, volt, amikor csak szeme sarkából, máskor meg elég nyíltan meg aztán még a haját is piszkálta. Nem tudom, minden olyan zavaros, sajnos nem mertem megkérdezni, hogy tetszem-e nekik vagy épp ellenkezőleg csúnyának tartanak és azért viselkedenk ilyen furán, mert azért a legtöbb lány engem észre sem vesz úgy tapasztalom, de pont ezért fura, hogy szép, nekem tetsző aranyos lányok viselkednek nem szokványosan, ha meglátnak és nem tudom már most mi van, hogy ronda vagyok, ahogy pár szép lány mondta vagy talán mégis vannak szép lányok, akiknek bejövök, ahogy haveromék mondják.


2013. márc. 15. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a stílusod alapján te az alacsony debreceni vagy, nem?
2013. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van jogod, a btk. nem tiltja a közeledést.
2013. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, neked is van olyan aki nem tetszik annyira, míg olyan aki nagyon, a másik meg pont az találja csúnyának akit te szépnek. :)

Semmi sincs kizárva, ezen én is szoktam gondolkodni, hogy azért néz a srác, mert tetszem neki, vagy mert nem talál szépnek, mivel legtöbb csak néz, de nem mer odajönni és ez a legrosszabb :D

17/L

2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!