Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Levágja, hogy bejön nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágja, hogy bejön nekem? Vagy ennyire idióta?

Figyelt kérdés

Alig ismerem, de valamelyik nap ráírtam, hogy szívesen kölcsönadnám neki a kórélettan könyvem (hiány van az újból, az évfolyamban csak neki írtam...).

Aztán pár nappal később, hogy nehéz vele megismerkedni, mert mindig morcosnak tűnik, meg hogy milyen jó, hogy chateltünk egy keveset.

Ennyiből vajon levágja-e, hogy tetszik nekem? Sajnos csak egy-egy szóval válaszolt, és ha köszön, nem látom rajta, hogy kiugrana a bőréből, ha meglát. Az eszem megáll! De ritkán mosolyog, egyszerűen elképesztően távolságtartó csajról van szó. nah!

Egyébként nem tudom, hogy van-e barátja, és egyáltalán akar-e kapcsolatot (velem vagy bárki mással). Azt is jó lenne kideríteni, hogy egyáltalán milyen szemmel tekint rám.


2013. márc. 18. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit vág le? :D
2013. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első ne kérdezz ilyet.. hát a szitut mi mást?
2013. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ennyiből nem vágja le...ki írta a könyvet? Harsh Mohan?
2013. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze, hívjam el randira.... De mivel szinte egyáltalán nem ismerjük egymást, vajmi kevés esély van rá, hogy igen-t mondana - lehet, hogy kis lépésekben kellene haladnom, s nem ajtóstól rontani a házba?


Vagy szerintetek érdemes lenne elhívnom egy kiállításra? Ha idióta, akkor max. azért mondana nemet, mert már látta... ha meg észreveszi, hogy burkolt randirahívásról van szó, akkor max. azért mond nemet, mert nem jövök be neki. (nem, egyáltalán nem mindegy, hogy egy ilyen lány miért mondana igen-t vagy nem-et. Már csak kíváncsiságból sem)

2013. márc. 18. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
jaj bocs, az patológia
2013. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem tudom kedves kérdező, d ha így beszélgetsz a csajjal, hát én is levágnálak

némi stílus, önkritika, még jó nem látja , hogy idiótának írtad,

kicsit finomabban és türelmesebben kezdjél vele, mert így nem fog menni, az eszed ne álljon meg, mert azt hiszem most szükség lesz rá

bocs, de hidd el nagyon udvarias voltam Veled N

2013. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már bocs de nem a csaj az "idióta" hanem te vagy!

Össze akarsz vele jönni,de már sértegeted?Nézz már magadba egy kicsit,öntelt b*rom!

2013. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sértegetem? Nem sértegettem.... lehet, h. rosszul használtam az idióta szót: érdektelen, közömbös, bocsmárvanbarátom, ignorantBitch, nemtetszel.... e szavak helyett írtam idiótát, nem agyilag értettem, mint Dr. House. De akkor tekintsünk el ettől a szótól. És nem, nem vagyok önelégült, normális, kedves stílusban közeledtem Hozzá.

(és kösz, h. válaszoltál)

2013. márc. 18. 23:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, így visszaolvasva elég pejoratívan is értelmezhető, de egyáltalán nem sértegettem vagy állt szándékomban leidiótázni. 500 lányból csak ő tetszett meg, végre valaki, akit nem csak levetkőztetek a szememmel, hanem akire mélyebben is kíváncsi vagyok!
2013. márc. 19. 00:04
 10/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom a helyes választ, de biztos hogy egy mindig morcosnak tűnő lánnyal szeretnél randizni, akinek láthatólag nemigen keltetted fel a figyelmét?

De mééééé morcos mindiiiiiig?! :D

(bocs de ezeket a lányokat én úúgy nem értem ..)

2013. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!