Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok józanon is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok józanon is gátlástalan, szókimondó, rossz fiú lenni, így sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy egy csomó pénzbe meg a májamban kerül már lassan, hogy végre merjek csajozni és tökös tudjak lenni, meg rossz, ami a lányoknak kell. Csak ittas állapotban tudok csajozni, józanon gátlásos, félénk, csendes, udvarias, illedelmes, röviden nyomi, lúzer, akit egy lány sem vesz észre típusú srác vagyok. Kíméljetek meg a majd lesz barátnőd úgyis, meg megtalálod azt a lányt, aki így fogad el, ahogy vagy típusú hazugságoktól. Nem vagyok hülye, tudom, hogy minden lánynak rossz fiú kell. A rendes fiúk kora már lejárt. Nem az 1700-as években vagyunk. :D
2013. márc. 21. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor alkoholista leszel jóbarát...
2013. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem vagy!

Ozzy a komplett 80-as évekre nem emlékszik.

2013. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LeftBehind ***** válasza:
2. Még a 90-es évekre is csak ködösen.
2013. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2! osbourne még 80-n évekre igen, utána kezdett nem is kicsit drogozni

kedves kérdező! Te nem tudsz lazán beszélgetni lányokkal józanul, hát kéne kicsit gyakorolni, ennyi N

2013. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg XD
2013. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerinted csak bunkók és nyálgépek léteznek.

Megkíméllek: Ha nem mersz józanul próbálkozni, akkor sosem lesz normális kapcsolatod.

Ja, és hülye vagy. A lányok olyan embert keresnek, akire fel tudnak nézni.

2013. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a problémádat, én is rettentő gátlásos voltam korábban. Lány vagyok.

Könnyű azt hinni manapság, hogy rosszfiúnak meg macsónak kell lenned ahhoz, hogy a lányok szeressenek, de ez NEM így van! A következőt ajánlom (eléggé paradox lesz, de igaz): fogadd el úgy magad, ahogy vagy! Az összes hibáddal, félénkségeddel együtt! A jó tulajdonságaidra gondolj, ne a rosszakra! Ettől megnő az önbizalmad. Az ismerkedést pedig gyakorold - ne nyomulj egyből, kezdd a barátkozással.

Ha emellett a külsőddel sem vagy elégedett, akkor változtass rajta! Nem kell vmi nagyívű dologra gondolni - simán megteszi pl. egy új hajviselet, vagy egy-két új ruhadarab (nem kell márkásnak lennie, lehet akár turkálós is, a lényeg, hogy jól álljon és ne legyen ízléstelen).

Remélem, tudtam segíteni!

2013. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó hülyeséget mond!


Nehogy barátkozz, mert úgy be leszel vágva a friendzone-ba, mint annak rendje és módja. Legyél ugyanolyan bunkó, mint előtte. Témázol pár kiscsajjal, aztán meg is vagy. De ne akarj velük olyan lenni, mint amilyennek tanítottak. Éreztesd velük, hogy meg lesznek dugva.

2013. márc. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó hülyeséget mond!


Akkor leszel "bevágva a friendzone-ba", ha már eleve nem tetszettél a lánynak. Ezzel sajnos nincs mit tenni. Ha viszont tetszel neki, akkor alig fogja várni, hogy a barátságból több legyen! A jófiúságnak vagy a bunkóságnak ehhez semmi köze, illetve annyiban van, hogy ha bunkó vagy, akkor még barátnak SEM fogsz kelleni.


Ha félénk vagy, akkor igenis a barátkozással kezdj - jóval kevesebb a tétje, mint egy kapcsolatnak. Azt meg úgyis észreveszed, ha a lány ennél többre is nyitott lenne.

2013. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy veszed észre. Én egy éven keresztül nem vettem észre, hogy a csak barát barátnőm belém van esve. Ugyanakkor már azt is tapasztaltam, hogy kedvességel, megértéssel többnyire csak barátok lesztek. A tanácsom az, hogy járj nyitott szemmel, és a kedvességet meg figyelmet bár ne hanyagold, de ne az legyen a fő tulajdonságod egy lány szemében, hogy milyen kedves vagy, mert akkor irány a friend zone...
2013. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!