Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi vonzó van számotokra a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzó van számotokra a mai lányokban? Mit tehet az, akinek semmi? Léteznek még természetes, rendesen felöltözött, intelligens lányok? Főképp férfiaktól kérdezem.

Figyelt kérdés

Titeket nem idegesít az, hogy bárhová néztek, a mai lányok csak festékből tömésből meg idióta rongyokból állnak, beszélgetni meg nem lehet velük? Tudom, hogy van aki csak egy éjszakára használja őket, de akinek komolyabb tervei vannak, az mit csinál? El kell fogadni, hogy ilyen a mai kor nője, és ráfanyalodni, vagy örökké egyedül maradsz?


Én annyira unom ezt a sok buta mű"nő"t. Mindegyik csinosnak, kedvesnek meg szolidnak hiszi magát, közben tiszta kamu az egész megjelenésük, személyiségük, és úgy káromkodnak, mint egy matróz. Mitől válnak ilyenné a mai lányok? És miért az összes? Vagy ha van, hát hol keressem a kivételt?



2013. jan. 14. 08:43
1 2 3
 1/27 Patrik24 ***** válasza:
Sokáig én sem találtam, aztán ráleltem egy normális igazi belső értékekkel rendelkező lányra. Szóval még biztos akad ilyen, de nem hazudom hogy nem kell hozzá szerencse, mert kb 1 millióból egy. Addig meg szexre jók a mű nők:D
2013. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen lányok csak félelemből bújnak be egy ilyen maszkba. Kva könnyű őket onnan kiugrasztani, és becsapni, de nem állítom ám, hogy ez volna a helyes! Ők a gyengébbek, akik önmagukat hulladék rétegnek érzik, és próbálnak minden lehetőségbe belekapaszkodni, illetve mások önbizalmát a saját szintjükre rombolni. Vesztenivalójuk kevés van, az első egy néhány pofára esés után már nem szoktak meglepődni. Viszont meglehetősen büszkék a "szerelmi" életükre.


Én inkább az kérdezném, hogy a férfiak miért ilyen értetlenek és életképtelenek? Nézd meg ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..

2013. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kedves 2. Ott a Pont!


Jobban nem is tudtam volna elmondani.

2013. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez is csak sírás, hogy neked nem jut senki.
2013. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2-es! A végét is elolvastad? Ott van a lényeg.
2013. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, van is barátom...

de az kell mondjam hogy az ilyen lányok mint én,nagyon nem kellenek senkinek. Ha meg mégis akad valaki,az meg totálisan rommá dönti az önbecsülésem. Ez van.

2013. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

utolsó:

szóval még is akadt neked valaki....és az akkor romba is döntötte az önbecsülésed?? :)

2013. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen gondjaim, egyrész el nem tudnám magam képzelni párkapcsoaltban ,családos életben, másrészt meg nem jönnek be a nehezen kapható nem túl bevállalós lányok, a stíustalan unalmasakat is kerülöm.

Mai lányok alatt a tini majmokat lehet érteni, azok szarok ne nagyon, sajna elég elkorcsosult ideáljuk van a férfiakról, ezeket a menyétfejű egyszálbél kis páwa majmokat favorizálják meg az ilyen festett égnek álló hajú buzernyákokat. Igazából nem zavar, mert 20 tól felfele indul nálam a női nem ,azok meg zömében az igazi férfiakat,az izmos, erőt sugárzó action-maneket kedvelik.

Nah,az a kategoria jön be nekem leginkább, azok meg a 20 feletti bevállalós, mini ruhákban mászkálós plázacicák, meg a fitnesses lányok, azokat szeretem. Ők is ak ülsőségek emberei, és szerintem bőven be lehet velük érni.

Igaz nekem a jelmondatom: NŐT csak szexre!! tehát igazából ilyen téren tényleg nagyon elég.

Olyan nőket,akik nem tartonak ebbe a kategoriába, valóban nehéz találni, mert igazán azokkal sehol nem lehet összetalálkozni, se szórakozóhelyen, se konditeremben, se plázákban nincsenek, max az útcán látsz egykettőt belőlük, de azokon is átnézel, annyira szűrkék, még ha szépek akkor is, elvesznek a tömegben. EZeket csak oktatási intézményekben, vagy munkahelyeken lehet felszedni,ha épp jókor vagy jó helyen. Ennyi a történet.

De erősen ajánlott olyan felszínesnek lenni mint én, és akkor több nőbe is belelógathatod elméletileg a farkadat, mert a dekó macák azok nem vetik meg a kékerest! Nem kell hosszútávra tervezgetni, úgyse biztos hogy megéred, élj a mának.

2013. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Patrik:

Sajnos én is így látom, hogy többnyire inkább szerencsén múlik, és igen elhanyagolható a kivétel.


2:

Azt tudom, hogy félelemből teszik és álarc, mert így akarnak "normális"ak lenni, inkább azt nem értem, hogy lehet, hogy egytől egyik beállnak a sorba, és nincs gerincük? A férfiak közt nem látok azért ennyi divatlegényt (bár van ott is jó számmal ostoba).

Ennek is a teszotszteron=bátorság az okozója? Nem hiszem hogy ennyiről lenne szó.

Az a kérdés meg értelmetlen szerintem amit linkeltél.


"Ez is csak sírás, hogy neked nem jut senki."


Ez is csak sírás, mert nem tudsz válaszolni.


"Én itt vagyok, van is barátom...

de az kell mondjam hogy az ilyen lányok mint én,nagyon nem kellenek senkinek. Ha meg mégis akad valaki,az meg totálisan rommá dönti az önbecsülésem. Ez van."


Ez nem tudom mennyire igaz, ismerek jó pár ilyen srácot, akinek ez kellene és undorodik a műnőktől.


"utolsó:

szóval még is akadt neked valaki....és az akkor romba is döntötte az önbecsülésed?? :)"


Jogos :)


"Nah,az a kategoria jön be nekem leginkább, azok meg a 20 feletti bevállalós, mini ruhákban mászkálós plázacicák, meg a fitnesses lányok, azokat szeretem. Ők is ak ülsőségek emberei, és szerintem bőven be lehet velük érni.

Igaz nekem a jelmondatom: NŐT csak szexre!! tehát igazából ilyen téren tényleg nagyon elég. "


Ez gondolom jellem kérdése, mert én az ilyenekhez undorodnék hozzányúlni is. Ráadásul a szex nálam kicsit belsőségesebb, és önmagában nem létező dolog (most a fogalom különböző értelmezéseitől eltekintve).


"max az útcán látsz egykettőt belőlük, de azokon is átnézel, annyira szűrkék, még ha szépek akkor is, elvesznek a tömegben."


Azzal egyetértek, hogy nem feltétlenül lesz ettől érdekes a személyisége, de nekem eleve nem jönnek be a feltűnési viszketegségben szenvedő nőimitátorok.


"EZeket csak oktatási intézményekben, vagy munkahelyeken lehet felszedni,ha épp jókor vagy jó helyen"


Sajnos hasonlóan látom.


"De erősen ajánlott olyan felszínesnek lenni mint én, és akkor több nőbe is belelógathatod elméletileg a farkadat, mert a dekó macák azok nem vetik meg a kékerest! Nem kell hosszútávra tervezgetni, úgyse biztos hogy megéred, élj a mának."


Erre nem jöttem még rá, hogy lehetne ilyet. És valahol talán undorodnék is magamtól, ha én is beállnék a sorba. Az a baj, hogy nem puszta szexre, hanem inkább lelki dolgokra vágyok. Hosszútávban eleve nem reménykedek, mert a mai kapcsolatok 99%a röhejes, szinte valószínűnek látom, hogy úgyis pár éven belül tönkremegy valamiért.

Szóval alapvetően egyetértek ezzel a hozzáállással, csak képtelen vagyok és nem hajlandó rá.

2013. jan. 14. 12:30
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez már az első lépés,hogy egyetértesz vele. Jó úton haladsz. Hidd el, átformálható a jellem, lefele mindenképpen. Lefele, azt úgy értem,hogy haggyuk az erkölcsöt meg a régi tradíckat egy új, erkölcstelen világban. Itt már ezeknek az embereknek nem terem babér. Elavultak, eljárt az értékrendjük felett az idő.

Tudni kell lépést tartani a világgal, és keresni kell aktuálisan mi a jó.

Valóban a párkapcsolatok semmit nem érnek, sorar látom,hogy mind egy idő után belebicsaklik valahol az egészbe. Aztán csak oda a sok idő, pénz, lemondás sokmindenről a negy büdös semmiért. Csak fizetheted a tartásdíjat a kölökre, aki egy olyan valakitől volna,akit már rég nem is szeretsz, szarba se nézel. bár nem is lenne. Elejét kell venni, és akkor nem is lesz! A friss házasulók , mint az állatok úgy nyomják a dudát a nászmenetben, már előre röhögjük őket,hogy na ezek is hamarosan sírva másznak a vállóperre, aztán évekig húzódik a nyavajájuk mire letakarodnak egymásról. Kinek kell ez ?

Ne álmodozz, nem éri meg. Ritka az ,ha valaki azzal vénül be,akit választott. A férfiak csalják a nőjeikat, a nőkm eg elhidegülnek ,csak a kölökre koncentrálnak, elkényelmesednek, leszoknak a nemi életről. Nekem ilyenek nem kellenek.

Ha ez mind tudatosodik az agyadban akkor könyebb lesz bevenni, amit írok! És átváltasz pont olyan metnalitásra mint amin én vagyok. Most még idegenkedsz, mert anyuék ezt nevelték beléd, meg ezt láttad a romantikus filmekben. De majd rájössz,hogy mi az élet, és te is remélhetőleg úgy leszel,hogy kihasználni az ellenkező nemet, nem kell velük tervezni semmi komolyat! Nem bántod te meg őt, hisz ők is elvtársak és partnerek ebben. nem olyan nagy baj,hogy egyre többen gondolják így. Jobb a könnyen kaphatós, szintén élvezethajkurászós nőkre keresgélni.

Az a bajod, hogy túl komolyan veszed ezt a társas együttélés dolgot. Egy szentségnek fogod fel, közben meg nem az.

2013. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!